fitkobieta26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:37

Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

10 lut 2020, 13:38

Witam,

wiem, że niektóre z Was są po porodzie, wstydzą się swojego ciała, boją się wzroku innych na siłowni lub po prostu nie mają czasu na dojazd na siłownię, trening i powrót do domu, bo z godziny, robią się nagle dwie. Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu? Wiadomo jak to jest z motywacją do treningu samej w domu, a też nie zawsze mamy pewność, że wykonujemy poprawnie te ćwiczenia. Czekam na Wasze odpowiedzi. Ciekawi mnie też ile byście były w stanie zapłacić za taką usługę?

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

14 lut 2020, 09:57

To bardzo dobry pomysł, na pewno dodał by mi motywacji. :-)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

01 mar 2020, 16:15

a nie lepiej spotkać się z trenerem face to face? Dla mnie to znacznie większa motywacja do ćwiczeń. Ja chodzę od początku tego roku na treningi EMS do klubu "VICTORY BODY" w Wesołej pod Warszawą. Powiem Wam, ze jestem w szoku, że zaledwie 1 trening w tygodniu ( który trwa tylko 20 minut) może dać takie efekty!

Dominik121
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:33

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

28 kwie 2020, 13:59

Jest to świetny pomysł, szczególnie w dzisiejszych czasach! Prowadzę grupę osób z którą dążymy do osiągnięcia ich rezultatów! U nas ćwiczenia przez kamerkę to norma! Najważniejsze jednak to odżywianie no i wsparcie trenera, który pomoże z każdym problemem! Jeśli kogoś to interesuje zapraszam do kontaktu! Można także wypełnić formularz kontaktowy
forms .gle/DL19C66EZ565yhF7 (bez spacji do przeglądarki :-D )

romulus
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:11

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

30 kwie 2020, 13:22

Każdy pomysł na zwiększenie aktywności fizycznej jest dobry :-)

Sunshine78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2019, 13:57

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

20 maja 2020, 14:12

Każda próba aktywności fizycznej działa wyłącznie na + Nieważne czy chcemy ćwiczyć samemu, z trenerem czy przez kamerkę. Najważniejsze jest żeby w tym trwać, mimo bólu i niechęci. Postępy to największa nagroda i motywacja do działania. Ja biorę przykład od mojego męża, on trenuje siłowo już od kilku lat, jest zorganizowany i zdeterminowany. Bardzo go w tym wspieram i sama też próbuję swoich sił w konsekwentnych ćwiczeniach ;)

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

25 maja 2020, 10:03

To bardzo dobry pomysł. Właśnie borykam się ze zrzuceniem kilku kilogramów po ciąży i chętnie bym skorzystała z takiej opcji.

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

11 wrz 2020, 12:40

Cześć,
Treningi online są możliwe w labonitafit. Ja jako początkująca osobiście skorzystałam z takiej opcji i pomaga to skorygować błędnie wykonywane ćwiczenia. Z całego serca polecam taką formę dla chcących ćwiczyć w domu.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość