tamtam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2014, 22:31

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

28 kwie 2014, 22:33

tu masz cennik lexum http://www.lexum.pl/cennik.html#, moja kuzynka robiła u nich korekcję, była bardzo zadowolona!

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

03 gru 2015, 22:41

Długo się zastanawiałam czy zrobić sobie korektę wzroku i...zrezygnowałam, ale głównie z braku funduszy, muszę trochę jeszcze dozbierać. Za to moja babcia miała operację na usunięcie zaćmy w http://www.voigtmedica.pl/jedno oko zrobili jej na NFZ, a na drugie trzeb by było czekać, a moja babcia ma ponad osiemdziesiąt lat. dobrze, że są takie kliniki, gdzie zrobili babci zabieg, no na ten z NFZ przyszłoby jej jeszcze długo czekać. A tak i telewizje sobie obejrzy i poczyta.

Tosia01
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 28 paź 2015, 11:11

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

09 gru 2015, 15:13

Ja ten zabieg laserowy oczu wykonywałam w gabinecie doktora Januszewskiego http://januszewskiokulista.com.pl/inne.html. Jestem bardzo zadowolona, mój wzrok niewątpliwie się poprawił.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

12 lut 2016, 10:53

Ja słyszałam, że laserowa korekcja nie zawsze jest skuteczna i wada lubi się nawrócić. Jak na razie noszę soczewki PureVision http://www.kontaktowe.pl/?cat_id=2&page ... rt=default ale zaczynam też zastanawiać się nad korekcją wzroku. Od jakiej wady robią zabieg? Ponoć od -10. Czy to prawda? Kiedy dostrzegamy nienaturalne objawy pracy naszego telewizora, np. dziwne odgłosy z wnętrza odbiornika (trzaski, "iskrzenia", itp.), towarzyszące tym odgłosom zakłócenia widoczne na ekranie, zmiany geometryczne obrazu, zmiany jasności świecenia, samoczynne wyłączanie się odbiornika lub całkowite wyłączenie się i brak reakcji na próby włączenia, należy zabezpieczyć go, odłączając wtyk sieciowy od zasilania 230V. Zabieg taki jest bardzo prosty do wykonania i bardzo często pozwala użytkownikowi zaoszczędzić kosztów naprawy. Uszkodzenia wielu dyskretnych elementów elektronicznych np. kondensatorów elektrolitycznych, często pociągają za sobą uszkodzenia innych kosztownych podzespołów, dlatego szybkie odłączenie zasilania, w takim przypadku jest bardzo istotne, aż do wizyty serwisanta. Wszystkich objawów nieprawidłowej pracy sprzętu nie jesteśmy w stanie opisać, pozostawiamy Państwu ocenę sytuacji, zawsze służymy poradą, gdy jest ona potrzebna.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:35 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

michalik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2016, 17:52

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

23 lut 2016, 18:16

Jeśli miałabym dużą wadę, na pewno zdecydowałabym się na laserową korekcję. W końcu to bardzo skuteczny sposób, aby uwolnić się od okularów.

Lorena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2010, 11:50

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

07 mar 2016, 10:30

No pewnie, że nie jest taka straszna jak się wydaje :) u mnie osoba z rodziny robiła Lentivu w Optegrze, nie wiem czy słyszałyście? praktycznie zaraz "wróciła do życia" :) jak ktoś jest zainteresowany, mogę wypytać o szczegóły :)

Mallema
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2016, 09:38

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

30 gru 2016, 10:17

A był ktoś na zabiegu laserowej korekcji wzroku w centrum okulistyki i optometrii Okulus w Bielsku-Białej? Słyszałam, że są wysokiej klasy specjalistami jeśli chodzi o zabiegi laserowe. Jednak czytając jakie są przeciwwskazania do tego zabiegu na ich stronie ( http://okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-o ... ja-wzroku/ ) obawiam się, że mogą mnie nie dopuścić :/

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

29 maja 2020, 21:05

Pozwole sobie odświeżyć temat - gdzie w Warszawie wykonują aktualnie laserowe korekcje wzroku metodą Lentivu?

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

31 maja 2020, 15:33

Zabiegi laserowej korekcji wzroku metodą Lentivu wykonują na pewno w Optegrze. Siostra miała u nich zabieg. Sam zabieg wykonywała pani doktor Katarzyna Skonieczna. Jest świetną specjalistką.

Creativka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:29

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

28 cze 2020, 13:03

tak ja także robiłam w Optegrze ale w Wawie..i jestem także zadowolona. fajna jest ta klinika, a lekarze odpowiadają na wszystkie pytania dokładnie i cierpliwie. I wlasnie dzięki takiemu podejściu czuję się w pełni zatroszczona!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość