Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

27 maja 2020, 11:53

Witam, czy ktos ma jakies doświadczenia związane z lipolizą iniekcyjną niechcianego tłuszczyku na brodzie? Czy naprawde mozna oczekiwac spektakularnych efektów? jakis czas temu robiłam wypełniacze i lekarz zwrócił mi uwage na mój podbródek, ze mozna z nim cos zrobic (worried .... Powiem szczerze, ze wczesniej sama nie widziałam problemu... Na przestrzeni ostatnich lat przytyłam ( tak stopniowo) ok 12 kg i poprostu sie przyzwyczaiłam do swojej twarzy... Niedługo mam wazna imprezę rodzinna ( spotkanie po latach) no i chciałam ładnie wyglądać... schudnąc nie schudne ale jeśli mozna troche wyszczupilć twarz to czemu nie? Tylko nie znam nikogo, kto ma takie doświadczenia za sobą... Opinia lekarza to jedno, a opinia osób które skorzystały z takiego zabiegu to też cenna informacja... No i znacie gabinet w Gdansku, do którego mozna się wybrać?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

28 maja 2020, 15:06

Ja miałam, jestem zadowolona. Robiłam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku, nie bolało bo dostaniesz znieczulenie miejscowe. NIe mogę Ci tutaj jednak napisać więcej bo to czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie zalezy od Ciebie samej, polecam zapisać sie tam na konsultację.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

28 maja 2020, 15:15

Dziękuję, wybrałam sie do tego gabinetu na konsultację. Dzisiaj właśnie w końcu po długich namysłach robie sobię lipolizę podbródka. Trochę jestem przerażona ale lekarz uspakaja, ze zabieg nie jest taki straszny jak go opisują na forach a z efektu bede zadowolona ... Oby efekt był wart cierpienia ...

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

03 cze 2020, 10:16

na ktorych forach opisuja ze straszny?
bo ja nc strasznego nigdy o tym zabiegu nie slyszlalam
chyba ze ktos podal za plytko reparat ktory lekarze stosuja do tego celu ale ktory nie ma na to zgody Mnie tak jak pisałam nie bolało.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

03 cze 2020, 10:44

Kochana minęło już trochę czasu, możesz napisać czy jesteś zadowolona?
Planuje lipozè, właściwie to jestem juz po konsultacji i za miesiąc mam mieć pierwszy zabieg. Lekarz powiedział ze trzy zabiegi powinny wystarczyć, bo tłuszczyku jest niewiele.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

03 cze 2020, 11:10

Hej. Jestem zadowolona, chociaż na początku miałam opuchliznę :) Aktualnie już nie mam i jest lepiej niż wczesniej.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

04 cze 2020, 10:57

A ile zabiegów masz mieć w sumie robione?
Mi mówił o trzech , bo mam malutko tłuszczyku.
Tez powiedział, ze 2-3 dni będzie się utrzymywać opuchlizna i ma po zabiegu swędzieć:) Im bardziej swędzi tym lepiej...

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Gdańsku

04 cze 2020, 12:13

Mam mieć 2 zabiegi, ponoć tyle wystarczy aby pozbyć się drugiego podbródka. Nie miałam tego tłuszczu dużo. Juz teraz widzę bardzo dobry efekt.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość