Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

25 lut 2020, 20:51

[quote="Martyna28"]Spróbuj w JST, prawem rodzinnym zajmuje się tam Pan Tomaszczyk a wiem, że cieszy się dobrymi opiniami![/quote]

A to prawda. Choć Pan Tomasz z tego co wiem specjalizuje się w prawie pracy to zajmuje się też, z powodzeniem z resztą, prawem rodzinnym. Tak więc na pewno nie zaszkodzi spróbować.

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

24 mar 2020, 12:17

Jeżeli ktoś z was szuka kancelarii, która specjalizuje się w prawie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. Kancelaria Bellepat znajduję się w Przemyślu na Słowackiego 44.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

09 kwie 2020, 16:52

A to prawda- Pan Tomaszczyk zajmuje się również prawem rodzinnym i cieszy się dobrymi opiniami. Teraz udziela też porad przed skypa więc nawet nie trzeba wychodzić z domu co jest dużo bezpieczniejszą opcją.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

29 kwie 2020, 21:27

[quote="EwelaB"]A to prawda- Pan Tomaszczyk zajmuje się również prawem rodzinnym i cieszy się dobrymi opiniami. Teraz udziela też porad przed skypa więc nawet nie trzeba wychodzić z domu co jest dużo bezpieczniejszą opcją.[/quote]

zgadzam się, ma duże doświadczenie i zdecydowanie dobrze się z nim współpracuje, polecam

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

16 maja 2020, 14:21

Również mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Mojej siostrze pomagał przy rozwodzie i wiem, że była bardzo zadowolona. Doświadczony i konkretny, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i wskazać najlepsze opcje.

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

11 cze 2020, 12:35

To prawda, Pan Tomaszczyk faktycznie zajmuje się prawem rodzinnym, choć jego specjalizacją jest prawo pracy to w tej pierwszej dziedzinie radzi sobie równie świetnie.

klapencujesz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 19:34

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

28 cze 2020, 14:01

W Poznaniu polecam kancelarię Koschel-Sturzbecher . Pani Agata to bardzo kompetentny fachowiec, który potrafi skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Na duże uznanie zasługuje życzliwość i uprzejmość.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

22 lip 2020, 14:38

[quote="JuliaBed"]To prawda, Pan Tomaszczyk faktycznie zajmuje się prawem rodzinnym, choć jego specjalizacją jest prawo pracy to w tej pierwszej dziedzinie radzi sobie równie świetnie.[/quote]

Ja ostatnio korzystałam z jego pomocy właśnie w zakresie prawa rodzinnego i przyznam, że faktycznie zna się na rzeczy i potrafi wszystko dokładnie objaśnić.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

17 wrz 2020, 18:18

Dobrze wiedzieć, że Pan Tomaszczyk zajmuje się również tą dziedziną prawa. Ja akurat korzystałam z jego pomocy z zakresu prawa pracy i byłam zadowolona ze współpracy.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

28 gru 2020, 11:31

Ja też bym się w takich sytuacjach radziła dobrego prawnika który się specjalizuje w danej dziedzinie prawa a korzystałam już z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego. Zawsze jak mam jakiś prawny problem zgłaszam się do niego bo wiem że jest skuteczny i można mu zaufać. Tym bardziej że on specjalizuje się akurat w prawie rodzinnym, rozwodach i wszystkim co się z tym wiąże

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość