natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Onshea na cellulit - czy działa?

18 cze 2020, 09:09

hello :ico_papa:

od niedawna biore tabletki antykoncepcyjne i zaczal pokazywac mi sie brzydki cellulit :/
nie jest jeszcze jakis bardzo rozwiniety i widoczny, wiec od razu chce sie za niego zabrac.
Problem taki, że nie wiem jak. Robię regularnie peelingi i chodzę na siłownie. Chciałam do tego jakiś krem, dlatego pytam o Onshea wlasnie, bo on mi sie wydaje najbardziej spoko. Uzywala go ktoras z was? Mozecie cos napisac o nim?? niestety nie ma wielu opinii na internecie a bardzo mi na tym zalezy

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

19 cze 2020, 00:11

Na cellulit ja używam z Bielendy kosmetyków z serii Anti Cellulite własnie. Skuteczne są , no i co tu się czarować polska sprawdzona marka

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

24 cze 2020, 13:30

jesli cellulit, to tylko endermologie. w Katowicach w dermedzie wykonuja taki masaz, ja wlasnie tam chodzilam i bardzo sobie chwale rezultaty po nim. ujedrnia skóre, stymuluje i poprawia krążenie krwi, pobudza organizm do samodzielnego usuwania tkanki tłuszczowej :)

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

26 lip 2020, 01:15

Ja to bym sie nie zastanawiala tylko od razu na scizer wybrala. Sprawdz sobie na https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hif ... -cellulit/ - osobiscie jestem po tym zabiegu i nie zaluje ani troche!

ZmudaMaruda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2022, 20:44

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

14 kwie 2022, 20:50

Ja mega polecam Endermologie tylko ważne żeby wybrać oryginalna Alliance LPG. Efekty po serii petarda! Ja robiłam w Atmosphera w Legionowie bo mają super cenę na pakiety i wygodny parking więc warto nawet z północnych części Waw wyskoczyć

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

15 gru 2022, 19:12

Kremy nie pomagały mi na cellulit,  najbardziej pomaga mi endermologia, po kilku zabiegach jest bardzo duża poprawa, zabiegi są bardzo skuteczne,regularnie chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/, na prawdę polecam spróbować każdej która walczy bez skutku z cellulitem.

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: Onshea na cellulit - czy działa?

05 sty 2023, 11:44

lepiej dziala olejek cyprysowy, odpowiednie stezenie kupic na stronie pachnacakraina

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość