Dejsi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, 13:43

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

23 paź 2017, 13:50

Mało jest na rynku materacy, które są dedykowane nastolatkom, też długo szukałam odpowiedniego dla mojej 13-letniej wtedy córki. W końcu znalazłam coś fajnego i mogę go polecić z czystym sumieniem. Model Breakdance marki Hilding sprawdził się w naszym przypadku naprawdę dobrze. Córka chwali sobie wygodę, to jest materac piankowy i ma dwie twardości po obu stronach, to znaczy, że jeśli będzie mieć potrzebę, że spać na twardszej powierzchni wystarczy, że go odwróci. Poza tym pokrowiec przykuwa uwagę swoim designem, to ostatecznie przekonało do niego moją Sabinę. Ze swojej strony serdecznie polecam.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

24 lis 2017, 11:43

Koniecznie z wygodnym materacem! Zainwestuj w produkt od firmy ART-MEDIC o nazwie Viscotherapy. To materac z pianki termoelastycznej, która „zapamiętuje” kształt naszego ciała, zapewniając idealne podparcie i nacisk na kręgosłup, a tym samym poprawia komfort snu. W ART-MEDIC taki materac dostaniesz np. o gęstości 85kg/m3 (to nowość na rynku) ale generalnie wybór innych technologii jest na prawdę spory. I jaka cena korzystna! Warto więc :)

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

29 maja 2018, 21:03

Pojedyncze albo rozsuwane. Patrzyłaś na łóżka z Lanomeble? Myślę, że znalazłabyś coś odpowiedniego dla dziecka.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

08 paź 2018, 12:55

Patrzcie tutaj - https://tapetuj.pl/blog/jak-samodzielni ... e-z-palet/
Każdy element musi być odpowiednio dopasowany i wtedy wszystko będzie OK.
Czyli - zero cudów, a podstawy. W ten sposób z pomocą palet można uzyskać naprawdę funkcjonalne rozwiązanie.

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

04 lip 2020, 08:32

Jeśli chodzi o materace dla starszych dzieci , to polecam te z Fiki Miki. Kupowalismy u nich w sumie nie tak dawno temu materac 160 *80, chciałam aby nie był za miekki , ani nie za twardy, ten Vera Plus nam polecono. Pianka poliuretanowa i lateks, do tego ściągany do prania w pralce pokrowiec. Higieniczniej. Zadowolona jestem, wygodnie się dziecku śpi. a ja też spokojna o jej zdrowie.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

15 lip 2020, 11:30

mysle ze rozmiar 160x80 bedzie odpowiedni, moja 10 latka spi na takim, zamawialismy ze strony materacyk.pl bo to dobra firma, my w sypialni i nasz 3 miesieczny synek tez spi na materacach tej firmy

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

18 sty 2021, 10:57

Polecam sklep internetowy, https://scandicsofa.pl/.

ZiziKam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:20

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

18 sty 2021, 11:26

A myślałaś o nowoczesnym półkotapczanie? Świetne są funkcjonalne, praktyczne i to coś co nastolatkom się podoba. W razie czego jeden ruch ręka i składasz łóżko (bałagan chowa się wewnątrz). U syna w pokoju mamy jeden z tych modeli: https://www.mirjan24.pl/831-polkotapczany. Super się sprawdza, bardzo serdecznie ci polecam szczególnie jeśli pokój jest mały lub nieustawny.

Brzoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:07

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

20 sty 2021, 16:07

Jak byłam nastolatką zawsze marzyłam o tym, żeby mieć łóżko. Niestety nie było mi to dane i zawsze, ale to zawsze spałam albo na rozkładanej kanapie, albo właśnie na jakimś półkotapczanie.
____________________________________
www.janmarsport.pl - dzianiny

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

14 cze 2021, 09:32

My właśnie jesteśmy po zakupie takie łóżka. Wybór trwał prawie dwa miesiące, bo córka ciągle zmieniała zdanie. Na szczęście udało się i kupiliśmy łóżko w Mirjan24. Wybór padł na nowoczesne łóżko, które posiada pojemnik na pościel. Na małym metrażu taka dodatkowo przestrzeń do przechowywania jest bardzo przydatna.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość