renia71
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 23:47

Re: Operacja biustu czy warto

03 maja 2020, 15:59

Widziałam w necie piersi po powiększeniu implantami mentor. Coś pięknego. Nie wiedziałam, że operacja plastyczna może dać tak naturalny efekt. Dotychczas miałam dość negatywne podejście do tego tematu, ale coraz pozytywniej podchodzę do takich zmian w wyglądzie. :-)

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Operacja biustu czy warto

11 maja 2020, 12:07

Zalezy od kobiety. wazne zeby sie sobiepodobac i czuc ze soba dobrze i tyle.

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: Operacja biustu czy warto

04 lip 2020, 10:13

Pewnie, że warto. Ja miałam piersi powiększane , zawsze miałam malutkie piersi, dlatego poddałam się powiększaniu. Teraz mam miseczkę C, wyglądają mega naturalnie. Dr Dorota Żukowska świetnie się spisała

izkass
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:24

Re: Operacja biustu czy warto

10 sie 2020, 16:01

Pewnie, że warto. Inwestycja w samą siebie jest najlepsza :)
Ja miałam powiększany biust implantami i uważam, że to była najlepsza decyzja. Również już mam swój wiek i ciąża zrobily swoje.

Udałam się do kliniki Galena i odważyłam się. Przekonał mnie personel oraz lekarz. Była to dobra decyzja jak nie najlepsza w moim życiu. Z całego serca polecam klinikę Galena w Bielsku Białej :)

Tikitaka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 08 wrz 2020, 11:19

Re: Operacja biustu czy warto

08 wrz 2020, 12:36

Jezeli masz kase i poprawi ci to samopoczucie to czemu nie.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Operacja biustu czy warto

05 lip 2021, 13:55

Polecam spróbować Bust Up Line (bust-up.pl). Produkt jest sprawdzony, w pełni z naturalnych składników więc to faktycznie taka opcja, która warta będzie uwagi, duża dawka fitoestrogenów z pozytywnym wpływem na organizm. Trzy miesiące wystarczy stosować i możesz zauważyć wyraźną różnicę jeśli chodzi o wygląd biustu, wydaje mi się, że to taka opcja, którą faktycznie warto mieć na uwadze.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Operacja biustu czy warto

09 lip 2021, 13:20

Jeśli jesteś mocno nakręcona na operacje to oczywiście można się zdecydować i efekty na pewno będą widoczne, natomiast ja osobiście spróbowała bym na początek czegoś bez skalpela. Są takie opcje jak suplementy Bust Up Line, które mogą wpłynąć na powiększenie biustu, poprawę jego wyglądu, a wtedy masz gwarancje, że stosujesz produkt, który jest w pełni naturalny.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość