Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Jak zachować młody wygląd

18 cze 2020, 23:42

Ja używam sprawdzonych kosmetyków przeciwzmarszczkowych do cery dojrzałej z bielendy . Nawet zakupiłam sobie przeciwzmarszczkowa maseczkę regeneracyjną :)

Creativka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:29

Re: Jak zachować młody wygląd

28 cze 2020, 12:47

no sport, zdrowe odżywianie...najlepiej zeby nie palić i nie pić alko ale no z alko to czasem się nie da :) ja jeszcze pilnuję żeby dostarczaj odpowiednią dawkę witamin i wartości odżywczych. pomagają mi w tym soki Nuja. Są na prawdę fajne i niezle smakują! bardzo je lubię!

jelly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2020, 07:45

Re: Jak zachować młody wygląd

01 lip 2020, 07:51

Dobra dieta, domowa pielęgnacja + zabiegi medycyny estetycznej w miarę potrzeb. Ja robię sobie lwią zmarszczkę, bo zmarszczki mimiczne to moje przekleństwo od najmłodszych lat, a do tego hialuron pod oczy (mezoterapia igłowa). Nie wykluczam innych zabiegów, o skórę trzeba dbać :) Moim zdaniem bardzo ważny jest dobór dobrego lekarza, ja chodzę do dra Rosińskiego z Aestetic Clinic w Poznaniu, którego mi poleciła przyjaciółka, i wiem, że efekt będzie zawsze taki, jak oczekuję :)

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: Jak zachować młody wygląd

07 lip 2020, 17:51

Moja siostra jest kosmetyczką i powiedziała, że kremu można używać taniego, byle skóra była nawilżona a regularnie chodzić na zabiegi kosmetyczne. Moim ulubionym letnim zabiegiem jest oxybrazja. Świetnie nawilża, rozjaśnia i napina skórę. Trzeba też dokładnie oczyszczać skórę i złuszczać delikatnie.

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: Jak zachować młody wygląd

08 lip 2020, 09:27

dobrze nawilzona skora i zdrowa dieta, no i oczywiscie jakis sport. ja od dluzszego czasu do ciala uzywam produktow od novaclear z serii atopis i hydro do tego peeling z kawy i cukru i mam super nawilzona i napieta skore, dodatkowo zdrowe odzywianie u mnie akurat dieta od wygodnadieta, zmieniam je co jakis czas bo chce sprobowac czegos nowego ale maja bardzo dobre posilki i duzo swiezych warzyw i owocow. ze sportow lubie rolki, rower i bieganie. mam 32 lat a w sklepie nadal pytaja mnie o dowod takze mysle ze potrafie zachowac mlody wyglad :P

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak zachować młody wygląd

09 lip 2020, 14:35

wszystko zależy od tego, co ci tak na prawdę we własnych wyglądzie przeszkadza. mnie drażniły zmarszczki na twarzy, zwłaszcza wokół oczu i ust i zdecydowałam się na ich redukcję w krakowskiej klinice vesuna, za pomocą kwasu hialuronowego. dodatkowo raz do roku chodzę do nich na infuzję tlenową, aby odżywić skórę, właściwie ją nawilżyć, wyrównać koloryt.

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Jak zachować młody wygląd

28 lip 2020, 22:34

Odpowiednia dieta, picie wody, właściwa pielęgnacja domowa, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. U mnie super efekty daje mezoterapia z kwasem hialuronowym, tak samo "wampirzy lifting". W rezultacie moja skóra jest zdrowa i zachowuje młody wygląd :)

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: Jak zachować młody wygląd

30 lip 2020, 14:45

wiecej wody, zdrowego i zbilansowanego jedzenia, ćwiczenia, masaże i wszystko :D

Awatar użytkownika
ROSES
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2020, 08:36

Re: Jak zachować młody wygląd

14 sie 2020, 08:52

Ostatnio bawię się w bańki chińskie i jak na razie sobie chwalę

Papaya
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:40

Re: Jak zachować młody wygląd

20 sie 2020, 13:02

A to każda skóra może przeżyć bańki czy nie bardzo? Kiedyś słyszałam, że nie wszystko można robić na skórę naczynkową.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość