elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Adwokat

22 lip 2020, 09:09

Kancelaria https://www.legalsalutaris.pl/- w moim przypadku udało się faktycznie przeprowadzić dla mnie sprawę o rozwód I uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Adwokat

22 lip 2020, 14:41

Wiem, że w warszawie na pewno takimi sprawami zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dużym powodzeniem.

kropka03
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:55

Re: Adwokat

12 sie 2020, 23:32

[quote="martasokol"]Znacie dobrą kancelarię, która będzie mogła zająć prowadzeniem sprawy odnośnie opieki rodzicielskiej? Najlepiej kogoś sensownego lokalnie w okolicach Gdańska, chyba że kogoś kto działa też w Gdańsku, nawet jeśli ma kancelarię w innym miejscu.[/quote]

Szczerze polecam kancelarię adwokacką Węgłowski ze Szczecina. Bez obaw, działają w całym woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu. Jak dla mnie najlepsi, bardzo profesjonalni i rzetelni. Można im zaufać i nawet trudne sprawy powierzać.

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Adwokat

14 sie 2020, 14:30

W pomorskim to sie w ogole nie zastanawiaj tylko uderzaj do kancelarii Weglowskiego - naprawde genialny specjalista prawa. Takiego adwokata to ze swieca szukac! Pomagal mi przy sprawie rozwodowej, jak to kobieta bylam mega postresowana i zalamana i nie wierzylam w powodzenie, jednak dzieki opanowaniu i doswiadczeniu pana Weglowskiego szybko udalo sie sprawdze zakonczyc i to ugoda :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Adwokat

25 paź 2020, 18:10

[quote="Amela22"]Wiem, że w warszawie na pewno takimi sprawami zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dużym powodzeniem.[/quote]

A to prawda, oprócz prawa pracy Pan Tomasz zajmuje się też prawem rodzinnym i ma bardzo dobre opinie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość