kingakurek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:43

Rower

18 lut 2020, 11:37

Jakie macie wskazówki przed wyborem roweru miejskiego? Jeżeli macie sprawdzony model, czymś jeździcie do pracy już to bardzo proszę o kontakt.

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Rower

07 kwie 2020, 11:30

Ja już mam rowerek, który kupiłam w sklepie KRAFT SPORT we Wrocławiu. Powiem wam, że w tym roku to wyszło jak wyszło z tą epidemią ale jak to się to skończy to wyciągam rower i jadę przed siebie.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Rower

22 kwie 2020, 13:44

Sporo można znaleźć rowerów w https://www.rowertour.com. Jak nie wiesz co wybrać to skontaktuj się z nimi. Jak im opiszesz jak jeździsz i jakie masz oczekiwania to zaproponują Ci jakieś konkretne rowery, które właśnie dla Ciebie będą odpowiednie. Dzięki temu łatwiej będzie zdecydować co kupić niż wybierać całkowicie w ciemno.

alleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 12 lip 2020, 23:43

Re: Rower

14 lip 2020, 18:25

Dobrze będzie, jeśli pojedziesz do sklepu, w którym taki rower można kupić. Usiądziesz, popatrzysz i będziesz wiedzieć, jaki dokładnie rower chcesz.

belmidiati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2020, 15:04

Re: Rower

24 sie 2020, 17:53

Może ktokolwiek się wie jaki wariant roweru będzie najatrakcyjniejszy do jechania po mieście ewentualnie do szkoły taki jak andzik.pl rowery białystok. Ważne jest dla mnie to ażeby rower był profesjonalnie zbudowany a nie rozpadł się po kilku miesiącach.

belmidiati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2020, 15:04

Re: Rower

08 paź 2020, 14:39

cześć, chciałbym dowiedzieć się od was jaki jest najwłaściwszy rower dla dziecka szkolącego się jeździć. Mam bon do wykorzystania a pragnę zakupić najlepszy rower dziecięcy na stronie www.najlepszyrower.pl/dzieciece-c-12.html z katalogu dostępnych na stronie. Chciałbym żeby nowiutki rower dla dziecka nie rozwalił się po 6 miesiącach. Pewnie macie pewne doświadczenie co jeszcze powinienem wybrać zakupując rower dla dziecka.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość