elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Dieta

05 gru 2019, 09:45

Według moich doświadczeń catering dietetyczny to najszybsza metoda, żeby doprowadzić się do idealnej formy fizycznej. Zupełnie inaczej człowiek funkcjonuje, jak zje te pięć posiłków dziennie, a nie tylko śniadanie i obiadokolację, jak większość. Z tych najwyżej polecanych w Warszawie cateringów to ewentualnie https://www.dietapremium.pl/. Korzystam, dobrych dietetyków mają.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Dieta

23 mar 2020, 16:50

[quote="martasokol"]Czy dieta pudełkowa się u was sprawdza i jak w ogóle wyglądają zamówienia weekendami? Czy też obowiązują posiłki?[/quote]

Ja jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Zamawiam sobie Wygodnądietę, posiłki mam zapewnione na cały tydzień więc nie muszę się niczym martwić;)

martynka765123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 08:30

Re: Dieta

24 mar 2020, 09:42

Super opcją jest catering ;) Nie trzeba nic wyliczać i bawić się w gotowanie ;d Wszystko rano przywiozą, wystarczy tylko przestrzegać i nie podjadać;) EASY! Polecam mój ulubiony catering https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/foodandfit ;)

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Dieta

11 maja 2020, 13:44

Też zamawiam Wygodnądietę, to fajne rozwiązanie. Dostaję od nich 5 posiłków dziennie, wszystko smaczne, świeże i zdrowe. W końcu zaczęłam jeść regularnie a dzięki temu udało mi się zrzucić te zbędne kilogramy;)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Dieta

24 cze 2020, 10:27

Tez uwazam, ze dzieki takiej dietce z cateringu mozna sporo zrzucic :) dla mnie wazne jest zdrowe odzywianie, waga na drugim miejscu ale i tak widze, ze troche zrzucilam wiec tylko na plus :) zamawiam z https://fitcat.pl/ menu maja do wyboru, jakby ktos mial przesty i chcial sobie zrobic przerwe od diety to oferuja tez posilki niedietetyczne :)

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: Dieta

24 cze 2020, 18:31

ja zamawiam od wygodnadieta, dostarczaja rowniez w weekend. to swietne rozwiazanie dla mnie mieszkam sama i jak cos gotowalam to pozniej musialam to jesc przez kilka dni a tak codziennie cos innego i smacznego. na poczatku bylo ciezko przezucic sie na regularne jedzenie i mniejsza ilosc kalorii ale dalam rade i na wadze -4kg!

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: Dieta

08 lip 2020, 09:49

Ja bardzo polecam pudełka. Od nowego roku zamawiam od wygodnadieta, schudłam 8kg i świetnie się czuje. Ich posiłki są tak smaczne że nawet nie czuje że to dieta. Jeśli chodzi o weekendy to dostarczają ale ja czasem nie biorę na weekend ponieważ prowadzą również bloga ze swoimi przepisami i czesto gotuje własnie te dania. Także polecam!

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Dieta

17 wrz 2020, 21:27

U mnie dieta pudełkowa również zdała egzamin. Zamawiam wygodnądietę, posiłki są smaczne i świeże a ja w końcu jem zdrowo, różnorodnie i regularnie.

saloema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2020, 18:39

Re: Dieta

27 lis 2020, 00:55

Przyda mi się trochę schudnąc, wyciągnęłam rowerek, bo już przez brak ruchu czuję że mi zaczzyna przybywać tu i ówdzie, siostra nam kupiła takie shaki do robienia fitMe. Można posiłek nimi zastąpić, są sycące i w smaku niezłe. Piję zamiast kolacji, łatwiej mi będzie wrócić do dobrej sylwetki jak się ni ebędę objadac

Ciri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 02 gru 2020, 13:58

Re: Dieta

02 gru 2020, 14:03

taka dieta pudełkowa jest spoko, ale ja akurat lubię gotować i uważam, że jak ktoś umie sobie czas organizować to zawsze go znajdzie na takie rzeczy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość