Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem na noc, zmarszczki

08 lis 2016, 11:42

W takim razie daj znać jeżeli podejmiesz decyzję na jaki kosmetyk padł wybór i opisz koniecznie swoje wrażenia,opinie- będziemy czekać an odpowiedź bo to pomoże również innym Użytkowniczkom podjąć decyzję w podobnej sytuacji.

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Krem na noc, zmarszczki

05 gru 2019, 21:58

Jaka jest różnica między kremem na dzień a kremem na noc?
Jak wybrać idealny krem na noc i na dzień oraz co powinien zawierać?

Odpowiedzi znajdują się w poniższym linku do artykuły:
https://homegreenteaspa.pl/krem-na-dzien-i-krem-na-noc-czym-sie-roznia/

Awatar użytkownika
KSHMR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:40

Re: Krem na noc, zmarszczki

19 gru 2019, 15:53

w gruncie rzeczy to dzień na noc jest bardziej tłusty przez co ciężko na nim nosić podkład i ogólnie makijaż.. co się z tym wiąże? plamy!

marylamak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2019, 00:47

Re: Krem na noc, zmarszczki

30 gru 2019, 11:33

Lepiej wybierać maski całonocne, jest na przykład taka z Nacomi mocno nawilżająca, która naprawdę robi co trzeba, jest też sporo masek koreańskich, wybór jest duży, tylko tzreba dopasować je do swojego typu cery. Poza tym to polecam sera zamiast kremów.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Krem na noc, zmarszczki

03 sty 2020, 01:29

polecam krem Bielendy z serii kuracja młodości. Bardzo dobry krem przeciwzmarszczkowy zarówno na dzień, jak i na noc. Ja go głównie stosuje wieczorem, zawiera ten nieoceniony dla skóry ekstrakt ze śluzu ślimaka, bardzo dobry i skuteczny kremik w sensownej cenie ;)

herger
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 11:17

Re: Krem na noc, zmarszczki

31 sty 2020, 11:20

Stosuj takie odpowiednie do Twojego wieku

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Krem na noc, zmarszczki

31 sty 2020, 14:55

kremy kremami, ale wiesz że one i tak nie zmniejszą ci zmarszczek? ;) jeśli chcesz efektu odmłodzenia to najlepiej skorzystać z medycyny estetycznej ;) ja chodzę na mezoterapię do WellDerm i uwierz mi, że żaden krem nie dał mi takiego efektu jak trzy takie zabiegi

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Krem na noc, zmarszczki

07 mar 2020, 12:28

Kremów na zmarszczki za bardzo nie ma :P Jak już to są tylko zabiegi. A kremy przynosza efekt placebo. A w ogóle to powiedzcie mi z innej beczki. Wybieracie się może teraz do kina ? Za tydzień jest premiera pierwszego polskiego Slashera, w Lesie dzis nie zasnie nikt ;)

MartaBrych1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2020, 17:59

Re: Krem na noc, zmarszczki

11 mar 2020, 12:07

Dziewczyny ja stosuję krem od Merz Spezial Cream Mousse Collagen i jestem bardzo zadowolona! Jest to pierwszy krem w mojej pielęgnacji, który pomógł mi pozbyć się suchych skórek na nosie i brodzie. Zaczęłam już drugie opakowanie i zauważyłam, że moja skóra wygląda zdrowo, jest głęboko nawilżona, odżywiona i jędrna. Ten kremowy mus szybko się wchłania, sprawdza się również jako baza pod makijaż.

jowcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2018, 19:47

Re: Krem na noc, zmarszczki

21 wrz 2020, 18:53

ja stosuje od niedawna nowa serie weganska REISHI od Orientany maja krem i na dzien i na noc - polecam produkty sa naturalne, swietnie sie wchlaniaja a efekty zobaczysz juz po 2tyg.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość