mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: dieta pudełkowa

21 gru 2019, 20:48

ja polecam catering WygodnaDieta, bardzo fajne dania, smaczne :)
sam catering również jest wart rekomedacji - są punktualni, łatwo i efektywnie kontaktuję się z dietetykami i konsultantem...
jestem zadowolona z jakości tego cateringu

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: dieta pudełkowa

22 sty 2020, 09:23

Miód Malina działa w kilku miastach Warszawa, Śląsk, Trójmiasto, Wrocław. Moim zdaniem warto zamówić próbną porcję i zobaczyć czy odpowiada, dzień próbny do niczego nie zobowiązuje

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: dieta pudełkowa

25 lut 2020, 20:36

Ja zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. W końcu jem smacznie i zdrowo. Posiłki są różnorodne i estetycznie podane.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: dieta pudełkowa

04 maja 2020, 08:53

Pewnie, ze dieta pudełkowa się sprawdza ;) Zwłaszcza jeśli ma się zamiar schudnąć ;) Takie jest moje zdanie. Bardzo polecam też dla osób ćwiczących. Ja zamawiam od Fit Fragola dietę sportową ;)

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: dieta pudełkowa

11 maja 2020, 13:45

To prawda, taki catering dietetyczny bardzo ułatwia sprawę z odchudzaniem. Ja też zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem zadowolona. Posiłki mam smaczne, syte i różnorodne a to dla mnie ważne, bo wtedy dieta się nie nudzi i łatwiej na niej wytrwać;)

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: dieta pudełkowa

08 lip 2020, 10:26

O tak! pudełka coś co bardzo lubię. Mam dużo więcej czasu dla siebie, dla rodziny, znajomych i jem bardzo smacznie. Zamawiam pudełka od wygodndieta i świetnie gotują, schudłam już 8 kg ale chce jeszcze trochę :)

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: dieta pudełkowa

09 wrz 2020, 17:15

[quote="Martyna28"]To prawda, taki catering dietetyczny bardzo ułatwia sprawę z odchudzaniem. Ja też zdecydowałam się na Wygodnądietę i jestem zadowolona. Posiłki mam smaczne, syte i różnorodne a to dla mnie ważne, bo wtedy dieta się nie nudzi i łatwiej na niej wytrwać;)[/quote]

Też zamawiam Wygodnądietę i zdecydowanie spełniają oni moje oczekiwania. Jedzenie jest starannie przygotowane, smaczne, świeże i różnorodne. Wszystko apetycznie podane i dostarczone na czas;)

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: dieta pudełkowa

12 wrz 2020, 18:11

dla mnie pudelka to bylo swietne rozwiazanie, nie tracilam czasu na zakupy i na wymyslanie codziennie czegos do jedzenia. zamawiam od wygodna dieta i oni dostarczaja rownie w weekend a wiec super opcja bo nie musze gotowac rowniez w weekend a gotuja super takze bardzo mnie to cieszy :)

jowcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2018, 19:47

Re: dieta pudełkowa

24 wrz 2020, 10:09

U mnie wygrała wygodnadieta, świetny catering bardzo smaczny przede wszystkim i w rozsądnej cenie. Cenię ich również za duży wybór diet i kaloryczność.

Awatar użytkownika
szumickanatka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2020, 14:03

Re: dieta pudełkowa

05 lis 2020, 14:14

Ja też uwielbiam gotować, więc nigdy raczej nie korzystałam, ale jak ktoś nie lubi to jest to dobra opcja. Nie wierzę w wymówki, że ktoś nie ma czasu, bo chwilę na najprostsze danie zawsze sie znajdzie

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość