joasiaa100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 12:09

Sklepy internetowe wyłudzające pieniądze

14 lip 2020, 12:15

Drogie Panie,

w związku z tym, że większość zakupów w tych czasach przeniosła się do internetu myślę, że warto założyć wątek o sklepach internetowych, które nalezy omijać szerokim łukiem, aby nie stracić pieniędzy. Podobno takich jest coraz więcej.

Ja dokonałam zakupów w sklepie BACCANERA (La Passione Urszula Kwiatkowska Mariusz Kwiatkowski) - sukienka piękna!
W promocji z 479 na 239
Niestety.. nigdy do mnie nie dojechała. Ze sklepem kontaktu brak. Na facebooku usuwają negatywne komentarze i blokują każdego kto im je wystawia. Nie zwykłam szukać opinii szeroko w internecie, ale jak się zagłębiłam w temat okazało się, że nie jestem jedyna i oszukanych osób jest więcej.
Także korzystając z tego, że wyprzedaże się zaczynają - akurat przed tym skepem ostrzegam.

Myślę, że warto opisać swoje historie, aby przestrzec innych przed spotkaniem z oszustem.

J.

SugarGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2016, 12:16

Re: Sklepy internetowe wyłudzające pieniądze

13 paź 2020, 16:00

Nie polecam zakupów w sklepie alejasamochodowa.pl, jest to sklep z częściami samochodowymi, który bezczelnie ściąga kasę i nie wysyła towaru. Jest sporo poszkodowanych w tym niestety i ja. Wcześniej nie sprawdzałam opinii na temat każdego sklepu, teraz już to robię.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość