Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Krem na noc, zmarszczki

14 paź 2020, 14:17

o tak! kremy to podstawa w codziennej pielęgnacji. niestety, mimo ich stosowania zmarszczek na twarzy przybywało. stwierdziłam, że nie będę się dłużej męczyć i zdecydowałam się na redukcję zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. zabieg robiłam w krakowskiej klinice vesuna i jestem zadowolona z efektów. bałam się, że efekty nie wyjdą naturalnie, ale byłam w błędzie.

Papaya
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:40

Re: Krem na noc, zmarszczki

15 paź 2020, 11:36

nie każdy przecież ma szanse isc do kliniki....

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Krem na noc, zmarszczki

15 mar 2021, 15:26

na noc swietna jest seria z bielendy z lini bakuchiol bioretinol effect, to kremy przeciwzmarszczkowe wygladzajace i odbudowujace z bardzo naturalnym skladem

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Krem na noc, zmarszczki

24 mar 2021, 12:32

Akurat na tyle na ile ja mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami to z kosmetyków od Pani Jandy (www.janda.pl) byłam zadowolona, czułam wygładzenie zmarszczek i sama formuła jednolita więc produkt się dobrze rozprowadzało po skórze. Jeśli chodzi o ceny to też wypadały te produkty sensownie więc tutaj dla nich duży plus.

katarinaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2021, 16:07

Re: Krem na noc, zmarszczki

28 mar 2021, 16:08

Ja lubie kremy z Nacomi, moim zdaniem sa najlepsze. Do tego w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Krem na noc, zmarszczki

15 kwie 2021, 21:31

stosuje, oczywiście, że stosuje! niestety, zmarszczki mimo stosowania kremów się pojawiły. nie umiałam się z tym pogodzić, właśnie dlatego zdecydowałam się na ich redukcję. zabieg przeprowadziłam w klinice vesuna z krakowa i nie żałuje. preparat z kwasem hialuronowym zdziałała cuda! ja czuje się świetnie w swoim ciele, a co najważniejsze, wyglądam naturalnie.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Krem na noc, zmarszczki

16 lip 2021, 12:10

W gabinecie kosmetycznym używam pod własne klientki tego kremu https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NAN ... 50-ml.html, po zakończeniu niektórych zabiegów i dostałam już wiele pozytywnych komentarzy. Niektóre z Pań, które do mnie przychodzą mają bardzo przesuszoną skórę, a ten krem działa na coś takiego niezawodnie.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Krem na noc, zmarszczki

27 mar 2022, 22:06

z anti-age kosmetyków to polecam royal snail z eveline. mam ich krem ze śluzem ślimaka (cała seria opiera się na tym składniku) i skóra jest niesamowicie nawilżona, bardzo gładka, wręcz jedwabista w dotyku ;) makijaż lepiej wygląda na cerze

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość