WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Męska moda

21 mar 2019, 11:48

Ja także mogę polecić aby męskiej odzieży oraz obuwia szukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie jednak wybór jest największy, szczególnie teraz uwzględniając wiosenne rabaty i promocje.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Męska moda

17 paź 2019, 12:36

Świetnym uzupełnieniem mody męskiej będzie markowy zegarek z kolekcji Aztorin Casual. Bardzo męska i gustowna marka.

Awatar użytkownika
JudytaO
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2019, 13:18

Re: Męska moda

18 paź 2019, 09:09

Mój chłopak zazwyczaj kupuje w Pull&Bear. Mi się podobają ciuchy z tamtąd. To jest taki sklep z luźniejszymi ciuchami, ale baardzo często mają jakieś przeceny i promocje i naprawdę za niewielkie pieniądze można ubrać się fajnie. Jedyne na co narzeka to, że nie ma fajnych butów. Kilka razy kupił i po kilku miesiącach musiał reklamować, bo się rozklejały albo podeszwa pękała.

WORLDbyNIKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:40

Re: Męska moda

09 cze 2020, 12:15

witam Was serdecznie,

KOBIETA - DODATKI - tylko biżuteria :))) MĘŻCZYŹNI W OSTATNICH LATACH TAKŻE :))))

Polecam Wam stronkę WORLDBYNIKA (z końcówka com :)) , gdzie znajdziecie biżuterię dla Niej i dla Niego ręcznie robiona przeze mnie. Każda rzecz jest POJEDYNCZA, co pozwala poczuć się właścicielowi wyjątkowo.
Serdecznie Was zachęcam do odwiedzenia strony, ponad 700 produktów, z których każdy jest inny. Codziennie nowości !!!

WORLD by NIKA w internecie, na fb i na instagramie - czekam tam na Was :))))

Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: Męska moda

28 paź 2020, 11:01

hej, ja polecam https://www.differenta.pl/, mają tam dużo znanych dobrych marek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość