Bartoszek14
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2020, 13:36

Potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej

30 lip 2020, 13:38

Potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej. Macie kogoś sprawdzonego kto będzie w stanie taką sprawą się dla mnie zająć? Chodzi o sprawę z orzeczeniem o winie męża więc jak możecie zaproponować dobrego adwokata, który taką sprawę prowadzi to chętnie skorzystam bo nie mam nikogo wybranego.

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: Potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej

23 paź 2020, 11:45

Korzystałem z usług kancelarii urszulazajko.pl i jeśli masz sprawę rozwodową przed sobą to zdecydowanie mogę Ci polecić. Bardzo doświadczona w tym kierunku i takich sprawach więc wydaje mi się, że będzie w stanie faktycznie profesjonalną obsługę Tobie zapewnić. Warto się z nią skontaktować.

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej

29 paź 2020, 19:24

zostawie Ci telefon 601867542 do pana mecenasa Weglowskiego - swietny specjalista, ktory prowadzil moja sprawe rozwodowa. Jego kancelaria swiadczy naprawde rzetelna i kompleksowa opieke prawna :)

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej

18 lut 2021, 19:03

Rozwodami zajmuje sie tez Pan Tomasza Tomaszczyk z JST i wiem, że cieszy się przy tym dużym powodzeniem i skutecznością. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje. Jest zaangażowany i służy ogromnym wsparciem.

Willikinnavoift
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2021, 22:17

-

04 mar 2021, 14:41

Potrzebowałbym kogoś, kto będzie w Nysie. Kesz leżał na wierzchu i znalazczyni go zabezpieczyła. Teraz jest u jej siostry w Nysie. Jak ostatnio byłem w Nysie to mi się nie udało spotkać żeby go odebrać. Mam do tej siostry tylko numer telefonu. Trzeba by się z nią dogadać w sprawie przekazania pudełka.
Ktoś chętny?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość