Tinorfindel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2019, 00:22

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

03 gru 2019, 00:23

Siemanko wszystkim serdecznie

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

05 gru 2019, 18:14

Witam Cię. Wracając do tematu atrakcyjnego wyposażenia kuchni to mi udało sie znaleźć w sieci taki sklep, gdzie jakość idzie w parze z ceną. Już za pierwszym razem kupiłam kilka rzeczy i nie zawiodłam się. Często ich odwiedzam i fakt raczej kończy sie to jakimś zakupem. Dziś było nie inaczej, bo kupiłam https://www.superwnetrze.pl/tefal-pf6118-wypiekacz-do-chleba-1600w-bread-of-the-world-akcesoria,t133165.html . Dawno chciałam kupić taki wypiekacz ale odstraszały mnie jednak wysokie ceny, a tu proszę jaka okazja, a tyle razy oglądałam ich ofertę.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

16 gru 2019, 09:23

dla mnie od zawsze najważniejsze były garnki. Podpasowały mi te z firmy VALDINOX, przede wszystkim dlatego, ze sa funkcjonalne, praktyczne i niezawodne. Jakość też pierwsza klasa i wcale nie idzie to w parze z jakimiś zawrotnymi kosztami. Mają nowoczesny wygląd, są masywne i zwyczajnie gotowanie na nich to czysta przyjemność :)

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

16 gru 2019, 15:04

Ja większość wyposażenia kuchni kupuję przez internet tak jak zresztą większość rzeczy do domu. Moje najnowsze zakupy do kuchni to forma do pieczenia, puszkę świąteczną i akcesoria z serii retro, które kupiłam w e-sklepie dr. Oetkera.

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

22 sty 2020, 15:53

Ja kupiłam z kolei frytownicę ProfiCook bo uwielbiamy frytki z kurczakiem moglibyśmy codziennie jeść :)

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

07 lut 2020, 17:04

ja stawiam tylko na takie wielofunkcyjne gadżety bo nie dość że wszystko mam pod reką to jeszcze nie zajmują sporo miejsca - a mam bardzo małą kuchnię więc każdy metr na wage złota :D Mnie ostatnio bardzo spodobał sie taki piekarnik 2 w 1 Adler6020 bo poza funkcjami pieczenia czy grillowania u góry urządzenia są także 2 palniki - więc to taka piekarniko-kuchenka :D Bardzo podreczny sprzęt

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

11 lut 2020, 13:24

Ja uważam, że na atrakcyjność kuchennego wnętrza ma wpływ https://www.rkglass.pl/uslugi/grafika-na-szkle/. Odpowiednio dobrana sprawi, że wnętrze będzie wyglądać bardzo oryginalnie i wyjątkowo :)

Pogodna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 02:38

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

18 mar 2020, 02:43

Ja stawiam na naczynia żeliwne. Nie należą do najtańszych, ale są to garnki praktycznie na pokolenia ;P
U mnie gości w kuchni Staub, wykosztowałam się na te naczynie, ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

29 wrz 2020, 08:31

Stalowe są lepsze. Świetne obecnie garnki posiada marka Masterchef. Właśnie takie mam w swojej kuchni. Konkretnie ze sklepu Netto i jestem z nich bardzo zadowolona.Mają grube dno tak więc bardzo dobrze trzymają ciepło. Można gotować na najmniejszym palniczku. Gruba pokrywka tak więc nie podskakuje przy gotowaniu. Bardzo łatwo się je również zmywa. Nie mam w kuchni zmywarki, nie mam nawet miejsca na to aby ją postawić tak wiec dla mnie jest to bardzo duży plus.

W sklepach Netto mozna te garnki kupić sobie w cenie o 67% niższej przy okazji zbierania naklejek za zakupy tak więc moim zdaniem dobrze jest z promocji skorzystać :)

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

16 lis 2020, 11:36

Marze o robocie kuchennym :) myślę, że to będzie niebagatelne wyposażenie, ale jeszcze nie znalazłam takiego, który przypadłby mi do gustu. Macie coś sprawdzonego? :)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości