Berushka89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:55

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

16 paź 2020, 11:17

Uwielbiam gotować, wiec lubie robić zakupy spożywcze zwłaszcza w sklepach typu "kuchnie świata"

Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

21 paź 2020, 21:57

ja najbardziej lubię kupowac jakieś rzeczy do wystroju wnętrz i ubrania, a z nich głównie sukienki i spódnice :) lubie taki dziewczęcy look :)

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

04 lis 2020, 14:49

ja kosmetyki, zdecydowanie! Ostatnio mam fazę na pielęgnację i zrobiła pokaźne zapasy z Eveline :) Moim najnowszym odkryciem jest ich odżywka do paznokci SOS z wapniem i kolagenem. Stosuje ją od tygodnia i chyba w życiu nie miałam tak mocnych paznokci

ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

08 gru 2020, 14:39

Ja od dłuższego czasu większość zakupów robię przez internet. Mogę porównać, zastanowić się. Fakt nie dotknę, ale każdy szanujący się sklep daje możliwość zwrotu i to często na swój koszt. Ostatnio zaszalałam z perfumami i na black friday kupiłam prezenty dla połowy rodziny;-)

EwaB
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 17:22

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

19 gru 2020, 17:35

[quote="madzialena"]ja kosmetyki, zdecydowanie! Ostatnio mam fazę na pielęgnację i zrobiła pokaźne zapasy z Eveline :) Moim najnowszym odkryciem jest ich odżywka do paznokci SOS z wapniem i kolagenem. Stosuje ją od tygodnia i chyba w życiu nie miałam tak mocnych paznokci[/quote]

Widzę, że lubimy tą samą firmę. Ja w produkty Eveline też staram się zaopatrzyć na dłuży czas w jednym miejscu. A napiszesz mi dokładniej co to za odzywka, bo ja się zatrzymałam na wersji 8 a 1 i chociaż mi pasuje z chęcią przetestuję coś nowszego;-)

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

06 sty 2021, 00:44

dziewczyny miałyście kiedyś do czynienia z kosmetykami robionymi na zamówienie w aptece? Nie raz w DOZie taką receptę realizowałam, oni chyba są jednymi z nielicznych, którzy jeszcze mają taką opcję

mania1991
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 paź 2020, 12:18

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

15 sty 2021, 17:17

[quote="EwaB"][quote="madzialena"]ja kosmetyki, zdecydowanie! Ostatnio mam fazę na pielęgnację i zrobiła pokaźne zapasy z Eveline :) Moim najnowszym odkryciem jest ich odżywka do paznokci SOS z wapniem i kolagenem. Stosuje ją od tygodnia i chyba w życiu nie miałam tak mocnych paznokci[/quote]

Widzę, że lubimy tą samą firmę. Ja w produkty Eveline też staram się zaopatrzyć na dłuży czas w jednym miejscu. A napiszesz mi dokładniej co to za odzywka, bo ja się zatrzymałam na wersji 8 a 1 i chociaż mi pasuje z chęcią przetestuję coś nowszego;-)[/quote]

To jest ta odżywka https://www.notino.pl/eveline/nail-ther ... z-wapniem/ - jest megaaaaaaaa polecam :D sprawdź sobie recenzje, dużo osób ją bardzo chwali

sofii30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sty 2021, 10:57

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

20 sty 2021, 11:03

Z serii kosmetyków Eveline uwielbiam Expert C. Generalnie kosmetyki na bazie witaminy C bardzo dobrze wpływają na jakość skóry. Jest to serum na noc, głęboko odżywia i wygładza zmarszczki. Gorąco polecam.

marta82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:59

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

16 lut 2021, 14:05

Buty. Ale to juz chyba u mnie choroba. Mimo, że mało co wychodzę na dwór, z wiadomych powodów, kupiłam sobie na stronie sklepu CJ zimowe buty. Są za kostkę, wiązane, nie przemakają a wnętrze wyściełane jest cieplutkim materiałem. No i teraz jest promocja.

sofii30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sty 2021, 10:57

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

23 lut 2021, 12:53

Definitywnie lubię kupować kosmetyki, musze nieco przystopować, gdyż w szafkach już się nie mieszczę. Mam taki lekki mydełkowy fetysz. Gdziekolwiek jestem to zawsze zakupię mydełko.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość