Mgielka091
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2020, 22:00

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

06 lis 2020, 22:28

Smutne jest gdy kobieta dostaje tylko ,,praktyczne prezenty". Bardziej doceniona się czuje gdy dostanę coś fajnego lub ładnego. Tak jak biżuteria lub perfumy jak pisały Panie wyżej . Fajna strona z biżuterią to AnKa Biżuteria , zawsze można znaleźć coś w dobrej cenie o dobrej jakości. Maja szybką dostawę i można się konsultować mailowo w razie zapytań . Perfumy wiadomo Rossmann. Pozdrawiam

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

13 sty 2021, 11:58

[quote="saloema"]od dziecka mojego dostałam nową suszarkę do włosów, oczywiście babyliss bo widzą ze lubię tę markę i te sprzęty mi się sprawdzają. Suszarka jest świetna, fajnie wygląda, bo jest czarna ze złotymi elementami, ma jonizację i jest dosyć lekka, jak na suszarkę.[/quote]
jaki to model suszarki? Rozmyślam czy mamie nie kupić na urodziny, babyliss to znana marka i wiem, że dużo ludzi ją chwali, w tym także ja. Suszarek w oferci mają sporo, ciekawi mnie model pearl shimmer, kolorystycznie na pewno by mamie sie spodobał. A ten model ma też jonizację, zimny nadmuch, reguilację temperatury

mpheno
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2021, 16:41

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

30 sty 2021, 20:24

:-) :-) :-)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

11 mar 2021, 11:44

Dziewczyny, a może by tak naszej mamusi kupić rowerek treningowy bądź bieżnię do biegania? Znalazłam całkiem ciekawe oferty w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.

giem
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2021, 12:15

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

18 mar 2021, 12:27

Perfumy albo może torebkę?

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

23 kwie 2021, 10:37

[quote="saloema"]od dziecka mojego dostałam nową suszarkę do włosów, oczywiście babyliss bo widzą ze lubię tę markę i te sprzęty mi się sprawdzają. Suszarka jest świetna, fajnie wygląda, bo jest czarna ze złotymi elementami, ma jonizację i jest dosyć lekka, jak na suszarkę.[/quote]
moja mama na pewno też by się z takiego prezentu ucieszyła. Babyliss robi świetne urządzenia, bardzo fajnie wykonane, eleganckie, oni dbają o design swoich urządzeń.

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

12 maja 2021, 20:02

A może jakieś fajne kosmetyki? Na przykład z Bielendy - oni mają naturalne, z bardzo fajnymi składami :)

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

22 maja 2021, 18:38

Ja zamówiłam mojej zestaw prezentowy z Notino, do tego winko i kwiatek :-) nie za dużo, ale chyba jednak fajne. Jak szybko zamówisz to jeszcze powinno dojść, oni dość sprawnie wysyłają.

Awatar użytkownika
beatrise
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 15 lip 2014, 11:15

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

24 maja 2021, 14:12

Zamówiłam herbaty, bo wiem, że moja matulka się ucieszy

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Prezent dla mamy na dzień matki

28 maja 2021, 13:51

Moja mama dostała ode mnie kosmetyki z Bielendy :) z serii eco sorbet. U mnie się doskonale sprawdzają i bardzo lubię ich zapachy!

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości