Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

09 kwie 2016, 21:41

Mam pytanie - jak pomóc narzeczonemu, który martwi się tym, że zaczyna łysieć?
Znalazłam świetny kosmetyk tutaj: http://www.drhair.pl , którym wystarczy spryskać włosy, żeby stały się gęstsze.
Mikrowłókna zawarte w produkcie przyczepiają się do włosów powodując, że wyglądają, jakby było ich więcej.
Polecił mi go fryzjer, do którego chodzę.
Sam zabieg jest prosty, a na stronie jest film, na którym widać, jak aplikować kosmetyk.
Czy Wasi mężczyźni używaliby tego produktu?

Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

10 maja 2016, 15:48

Współczuję, mój mąż też przez to przechodził i traktował to jak osobisty koniec świata :P Podrzuć mu to http://zadbanymezczyzna.pl/wypadanie-wl ... -najdluzej A najważniejsze, to dać mu nadzieję na polepszenie sytuacji, żeby się nie załamywał!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

13 maja 2016, 09:47

Jeżeli wypadające włosy to notoryczny problem,to moim zdaniem o wiele lepiej jest udać sie z tym do dermatologa,aby obejrzał co się dzieje,zamiast inwestować w nowe szampony czy odżywki bo efektu po prostu nie bezie,takie jest moje zdanie.

junikon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:29

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

16 maja 2016, 16:45

Zagęszczenie włosów to był temat, którym zainteresowałam się z racji mojego niestety niezadowolenia z wyglądu fryzury.

Zazdrościłam koleżankom które miały piękne gęste i bujne włosy, a potem patrzyłam na moje rzadkie! Próbowałam wszystkiego – witaminy, szampony, odżywki, maski na włosy… I nic nie pomagało.

I któregoś dnia w telewizji widziałam reklamę dotyczącą zabiegu zagęszczania włosów. Zaciekawiło mnie to, nawet bardzo. Przeszukałam sporo i w Krakowie znalazłam beauty for you, gdzie wybrałam się na bezpłatną konsultację. Oczywiście zamęczyłam fryzjerkę moimi pytaniami, na tyle że w chyba zdecyduję się na zabieg, tylko jeszcze muszę trochę pieniążków zaoszczędzić.

Moją uwagę zwróciły systemy integracyjne, dla osób z takimi właśnie osłabionymi i cieniutkimi włosami jak moje. A wy jakie macie metody, żeby zagęścić fryzurę? Czy myślicie że będzie to dobry pomysł?
Byłabym wdzięczna za pomoc i za jakąś opinię od was.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

08 cze 2016, 10:56

Jak włosy są osłabione, to warto spróbować je wzmocnić olejkami roślinnymi, np. jojoba. Tylko trzeba wmasowywać nie tylko we włosy, ale przede wszystkim w skórę głowy. Tu mają takie olejki http://www.zielone-drzwi.pl/ . A jak nic nie pomaga, to zostaje tylko dermatolog.

lindarose11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2016, 04:59

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

11 cze 2016, 05:05

Very helpful advice in this particular post! It’s the little changes that make the largest changes. Thanks for sharing!
Facebook Baixar whatsapp baixar

Loretta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 21:14

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

15 kwie 2021, 21:34

może trzeba do endokrynologa? hormony moga miec wpływ na wypadanie włosów

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

22 maja 2021, 18:36

Ja swego czasu też miałam problem z nadmiernym wypadaniem włosów, bałam się, że za chwilę zaczną mi się robić łyse placki na głowie :/ Pomógł mi mocno ten preparat: https://www.notino.pl/ideepharm/radical-med-anti-hair-loss-koncentrat-przeciw-wypadaniu-wlosow/ no i powrót do właściwego stylu życia oraz zażegnanie stresu... To jednak nie zawsze jest zależne od nas.

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Wypadające włosy - problematyczna sprawa!

28 gru 2021, 19:46

Racja, wypadające włosy są dużym problemem. U mnie wypadanie włosów się zatrzymało dzięki dermokosmetykom klorane z chininą. Dodatkowo przez jakiś czas kapsułki też brałam z tej serii.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość