cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

19 sie 2015, 20:24

No ja jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona. Jednak wydaje mi się, że pomocny w leczeniu jest właśnie ten kontakt w cztery oczy. Chociaż jeżeli ktoś cierpi na agorafobię, to może być jedyny sposób na wyleczenie.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

20 sie 2015, 09:43

moim zdaniem jest to fajne rozwiązanie, nie wychodzisz z domu, spotykasz się z kimś online..Całkiem fajne , ale to tylko z jednej strony. Z drugiej strony jak się ma kontakt z drugą osobą na żywo twarzą w twarz jest lepiej...

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

22 paź 2015, 22:29

Nie korzystałam nigdy z takiego rozwiązania ale myślę, że nie zastąpi nigdy terapii w cztery oczy. Sama chodzę na terapię do Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej i nie wyobrażam sobie innych spotkań.

paracetamol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2017, 20:26

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

01 cze 2017, 21:43

Ja do końca nie jestem przekonana, myślę, że porady psychologiczne udzielane twarzą w twarz mają większą..hmm..wartość? Kontakt oko w oko jest po prostu bardziej...przemawiający do człowieka? Niemniej podrzucę Ci psycholog.slask.pl/ - jeśli jesteś ze Śląska, to możesz spojrzeć.

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

18 gru 2017, 12:33

Myślę, że przy mniej poważnym problemie taki psycholog mógłby się sprawdzić - takie terapie online mają dość dobre opinie, m.in. tu psychomedic.online takie prowadzą - kontakt do nich 22 254 54 54. Na plus, że nie trzeba wychodzić z domu i jest się jako tako anonimowym.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, 11:31 przez rebeeka091, łącznie zmieniany 1 raz.

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

22 gru 2017, 15:15

Wiesz, ciezko mi sie tutaj bezposrednio odniesc do tego wszystkiego gdyz nie korzystalam z tego typu uslugi. Jedno jest dla mnie pewne .. przy kontakcie w cztery oczy jest zawsze jakos inaczej, mozna lepiej sie porozumiec z drugim czlowiekiem. Przy problemach zwiazanych z psychika trzeba moim zdaniem jak najszybciej reagowac. Najgorzej jest szukac rozwiazan w internecie .. przeciez kazdy moze sobie prowadzic jakiegos tam pseudo bloga "dzielac sie wiedza" z innymi .. jednak nie jest to nic warte. Jesli chodzi o sprawdzone gabinety to moja znajoma jakis czas temu polecala mi Sensity https://www.sensity.pl/oferta-terapeuty ... samotnych/ gdzie jej problemem zajeli sie bardzo profesjonalnie. Najwiekszym plusem bylo wedlug niej indywidualne podejscie do calej kwestii .. sporo "specjalistow" w tej dziedzinie niestety korzysta ze skryptu przez co skutecznosc diagnozy spada drastycznie.

KasiaCh
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2018, 20:42

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

04 lis 2018, 21:08

Z powodu wyjazdu za granicę, zdecydowałam się na terapię online. Wcześniej chodzilam do znakomitej psycholog Joanny Mielniczuk z firmy joannamielniczuk.pl Byłam bardzo zadowolona z efektów, dlatego nie chciałam przerywać terapii.

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

26 wrz 2019, 09:36

Nie wiem czy zaufałabym :( Dla mnie lepszą formą są spotkania indywidualne w gabinecie gabinetyszansa.pl

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

23 sty 2021, 15:51

Nie ma żadnej różnicy sama korzystałam z tej poradni psychologicznej online https://wetalk.pl Nawet dla mnie to lepsze rozwiązanie bo mniej się stresowałam opowiadając o swoich problemach.

Kucharka261
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 kwie 2021, 11:52

Re: Co myślicie o psychologu w formie online?

19 kwie 2021, 11:58

Jest to jakaś alternatywa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość