MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: dziwna sucha skóra

05 wrz 2018, 10:20

Kup olej z wiesiołka np. polskiego Gala w kapsułkach, wyciśnij zawartość i smaruj to miejsce kilka razy dziennie.

Kamilla36
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 07:32

Re: dziwna sucha skóra

05 lip 2020, 18:52

Moim odkryciem okazał się być krem Octenicare, który stosuję zarówno na sobie jak i swoich dzieciach. Jego łagodne działanie kompletnie nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry. Krem można stosować zarówno na suchą skórę, AZS, łuszczycę a nawet wspomagająco w gojeniu ran.

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: dziwna sucha skóra

12 wrz 2020, 18:39

nie wiem od czego to ale tez czasem tak mam wtedy zawsze pomaga mi krem do rak od Orientany ze slimaka, super pachnie i utrzymuje dlugo nawilzenie i natluszczienie naskorka.

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: dziwna sucha skóra

17 wrz 2020, 17:49

Do takiej skory dobry by był krem nawilżająco-kojący eco nature z bielendy . Ja u z siebie od razu zobaczyłam różnicę . Z reszta uwielbiam ta serię daje mi takie odświeżenie i detoks dla mojej skóry że aż mnie ciarki przechodzą :)

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: dziwna sucha skóra

19 paź 2020, 23:59

Też jestem fanką oleju z wiesiołka. Dużo czytałam o jego wlaściwociach i postanowiłam spróbować tego na własnej skórze. Zaczęłam brać kapsułki oeparol, dla mnie to wygodniejsza forma niż picie tego oleju, bo średnio jest smaczny Podziałało to super, dawno moja skóa tak dobrze nie wyglądała

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: dziwna sucha skóra

25 paź 2020, 16:17

Jesli problemy skórne są duże to trzeba konsultowac się z dermatologiem. Jesli to tylko sucha zle odzywiona skora to polecam tak jak marlenka krem z bielendy :) eco nature to linia naturalnych kosmetykow ktora fajnie pachnie nie jest droga a super nawilza

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: dziwna sucha skóra

26 lis 2020, 11:11

To prawda zawsze najlepiej iść do dermatologa, bo taka suchość skóry moze być przyczyną różnych chorób, więc najlepiej najpierw wykluczyć problem dermatologiczny.Bardzo dobry dermatolog przyjmuje w przychodni Nasz Lekarz ,lek. A Badzian. Jak ktoś z okolic Torunia to warto tam zajrzeć.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: dziwna sucha skóra

29 mar 2021, 18:51

[quote="makowiecka"]Też jestem fanką oleju z wiesiołka. Dużo czytałam o jego wlaściwociach i postanowiłam spróbować tego na własnej skórze. Zaczęłam brać kapsułki oeparol, dla mnie to wygodniejsza forma niż picie tego oleju, bo średnio jest smaczny Podziałało to super, dawno moja skóa tak dobrze nie wyglądała[/quote]

Też jestem fanką olejów, które korzystnie wpływają na cerę. Aczkolwiek zdecydowałam się na inny produkt - nazywa się NEOGLANDYNA i jest genialny dla skóry podrażnionej, suchej, z łuszczycą, trądzikiem etc. Wiadomo - trzeba cierpliwości i go regularnie zażywać ale efekty są. Zawiera m.in. oleje tłoczone na zimno- z ogórecznika i lniany i tzw. kwasy NNKT.

joanna001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2017, 16:58

Re: dziwna sucha skóra

08 kwie 2021, 11:00

Skóra może być przesuszona po zimie. W czasie przesilenia wiosennego często są problemy. Ja zawsze staram sie wtedy dobrze nawilżać i regenerować swoją skórę. Ostatnio bardzo sprawdził mi się krem z konopii firmy India kupiłam w sklepie dzikamalina.pl Działa po kilku życiach. Skóra jest gładka i aksamitna. Ładnie pachnie. W ogóle kosmetyki z konopi bardzo się u mnie sprawdzają. Testowałam już różne i zawsze jestem mile zaskoczona.

Kucharka261
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 kwie 2021, 11:52

Re: dziwna sucha skóra

20 kwie 2021, 13:42

Spróbuj kremami do bardzo suchych rąk a potem jak nie pomoże to do dermatologa może

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość