Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

boląca miesiączka

14 lip 2020, 22:19

hej córka ma bardzo bolące miesiączki czy któraś miała podobny problem ?? może macie sprawdzone sposoby jak sobie radzić

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: boląca miesiączka

24 sie 2020, 21:02

tak naprawde , to miesiaczka nie powinna byc bardzo bolesna.... wiem co mowie, bo sama przez to przechodzilam, a aktualnie lecze endometrioze w szpitalu Medicover, moze warto to skonsultowac? to jeden z objawow, takie bolesne miesiaczkowanie

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: boląca miesiączka

27 sie 2020, 23:22

Ja tez kiedys myslalam ze poprotu taka mam budowe i zawsze bede juz cierpiec.. ale okazalo sie po czasie ze to kwestia zle wyregulowanych hormonów. Zaczelam na probe brac ovarin i szybko udalo mi sie uzyskac taki efekt jaki chcialam. Teraz nie cierpie przy okresie, nie mam pms i libido skoczylo :D

Berushka89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:55

Re: boląca miesiączka

16 paź 2020, 11:09

Chodziłam na zajęcia hormonalnej yogi, po 2 miesiącach cwiczeń zauważyłam poprawę, nie mam już tak silnego bólu pleców, brzuch co prawdę nadal trochę boli ale wierzę, ze jak będę cwiczyć regulrnie pozbędę sięcałkowicie tych dolegliwosci

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: boląca miesiączka

18 gru 2020, 12:24

Koniecznie do lekarza, wykluczyć choroby

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: boląca miesiączka

05 sty 2021, 09:52

Ja to zrobiłam, przez lata próbowałam z tym walczyć ale problem z pms zniknął kiedy zaczełam stosować vines, wiadomo że przy tabletkach antykoncepcyjnych pms znika

mania1991
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 paź 2020, 12:18

Re: boląca miesiączka

07 sty 2021, 15:19

Boląca miesiączka nie jest czymś normalnym, organizm wysyła sygnał, że coś jest nie tak... nie trzeba się z tym godzić, mówiąc taki nasz los kobiecy. Jeżeli lekarz Wam powie, że to normalne, szukajcie innego lekarza .... ja się męczyłam 10 lat zanim odkryto, że cierpię na endometriozę....Zwątpiłam w tradycyjną medycynę i zaufałam chińskiej - piłam herbaty ziołowe, cwiczyłam chodziłam na akupunkturę, już po 3 miesiącach poczułam ulgę

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: boląca miesiączka

28 kwie 2021, 12:17

Czy zapisałaś córkę na usg ginekologiczne? Przyczyn bolesnych miesiączek może być dużo, a usg pomoże lekarzowi ocenić czy winą jest np. polip, endometrioza, torbiel etc. Podpowiem Ci, gdzie wykonać takie usg – ja mam raz do roku w Warszawie, w klinice MULTIMED. Bardzo dobra, ceniona placówka ze świetnymi lekarzami. Warto zapisać tu córkę.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: boląca miesiączka

09 cze 2021, 22:04

Wizyta u ginekologa jest jak najbardziej wskazana!:) Ale warto tez zwrócić uwagę na podpaski/ tampony jakie stosujesz, a konkretnie z czego są zrobione. Najlepsze i najbezpieczniejsze są takie z bawełny organicznej. Takie są Masmi i ja własnie te produkty wybieram:) Są hipoalergiczne i nie zawierają żadnych chemicznych substancji.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: boląca miesiączka

13 lip 2021, 21:44

[quote="Majkaaa"]Wizyta u ginekologa jest jak najbardziej wskazana!:) Ale warto tez zwrócić uwagę na podpaski/ tampony jakie stosujesz, a konkretnie z czego są zrobione. Najlepsze i najbezpieczniejsze są takie z bawełny organicznej. Takie są Masmi i ja własnie te produkty wybieram:) Są hipoalergiczne i nie zawierają żadnych chemicznych substancji.[/quote]

Tu się akurat zgodzę, certyfikowana bawełna organiczna jest zdecydowanie najlepsza dla naszych, kobiecych stref untymnych:) Też używam Masmi, mają najwięcej niezależnych certyfikatów eko. Ich podpaski są chłonne, cienkie, oddychające i co ważniejsze biodegradowalne:)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość