Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

30 wrz 2019, 13:10

Już zamówione na weekendzie. Teraz już tylko czekam na dostawę. Pewnie przyjdzie gdzieś do środy - zobaczymy. Sami jesteśmy mega ciekawi, czy to pomoże. Przyznam, że rozwiązanie dosyć oryginalne, ale to bez znaczenia. Ma po prostu przynieść jakąś zmianę.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

16 paź 2019, 08:04

ja z kolei w przypadku problemó z zaparciami i wzdęciami zawsze mam przy sobie ulgasim, kupiłąm w aptece i jak potrzebuję pomocy to zawsze sięgam po to rozwiązanie, niezawodny w sytuacjach ad hoc, jak potrzebujesz szybko pomocy z zaparciami to od razu sięgaj po ta tabletkę.

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

07 lip 2020, 17:48

Ja mam zaparcia od wielu lat. Muszę bardzo uważać na dietę, mam uchyłki jelita. W domowych warunkach się pilnuję ale wszelkie odstępstwa np.na wyjazdach skutkują zaparciami. Sporadycznie wtedy mi pomagają czopki eva/qu na zaparcia. Nigdy nie stosuję żadnych środków przeczyszczających.

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

28 lip 2020, 09:35

Polecam buraki wcinać. Mają bardzo dobre działanie na przemianę materii i tym bardziej polecam trochę je powcinać. Inna sprawa, ze błonnik się musi zgadzać.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

24 lut 2021, 14:07

Tak, jak mówiłam - Goko to załatwia. W sensie - eliminujecie w krótkim czasie wszystkie problemy i powinno być całkiem normalnie. Ale od razu cudów się nie spodziewajcie. U nas zmiana nadeszła szybko, udało się poprawić sytuację, w sensie - po zastosowaniu tego.
A wszystkie inne testowane metody nie przynosiły żadnych korzyści. Cóż... masakra.

Ludwika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 22:23

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

13 maja 2021, 22:30

Ja gdy miałam zaparcia stosowałam czopki musujące. Były bardzo pomocne i skuteczne. Super jest to, że nie uzależniają tylko działają miejscowo. Wygodne w aplikacji. warto mieć je w domu

Awatar użytkownika
AgAgaBa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2021, 12:28

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

17 maja 2021, 13:03

może za mało błonnika w diecie

Celestyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:27

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

09 gru 2021, 21:30

[quote="Ludwika"]Ja gdy miałam zaparcia stosowałam czopki musujące. Były bardzo pomocne i skuteczne. Super jest to, że nie uzależniają tylko działają miejscowo. Wygodne w aplikacji. warto mieć je w domu[/quote]

Czopki znam w wersji dla dzieci bo gdy moja córka miała zaparcia stosowałyśmy je. Rzeczywiście są bardzo skuteczne. Działają szybko, ale nie gwałtownie. Godne polecenia

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Zaparcia - jak sobie poradzić?

11 lut 2022, 23:28

Jeśli takie problemy się powtarzają to jest to znak że coś jest nie tak z jelitami i to nad nimi trzeba popracować. Najwyraźniej mikroflora jelitowa potrzebuje regeneracji. Radzę spróbować postosować przez jakiś czas sanprobi ibs. Powinno pomóc bez problemu

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość