jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

22 lut 2021, 18:36

Kiedyś miałam ogromny problem z owłosieniem, włosy rosły mi bardzo szybko, przez co musiałam codziennie je golić. Umówiłam się w Warszawie do https://www.depicare.pl/ To była dobra decyzja. Parę zabiegów i problem z głowy. Zabiegi miałam na łydki i bikini.

LauraPaula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 16:34

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

30 mar 2021, 16:36

Estetiqomed w Toruniu! Mój ulubiony salon, byłam tam na serii depilacji laserowej na nogi i jestem bardzo zadowolona z efektu ora z ceny , bo mają duże zniżki ze względu na dofinansowanie. Konsultacja z próbą laserową jest za free :) A jak się chce więcej niż jedną partię ciała wydepilować, to cena może być jeszcze do negocjacji. Więc moim zdaniem to korzystna oferta, a że efekt jest wow, to tym bardziej polecam.

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

02 kwie 2021, 11:46

W Toruniu byłam chyba w trzech salonach i niestety owłosienie na brodzie i wąsik odrasta nie wiem czy to jest problem hormonów czy mocy laseru . Może faktycznie trzeba spróbować Estetiqmed?

Monikabilskaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:27

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

27 kwie 2021, 15:00

Podrzucam kolejny ciekawy artykuł na temat depilacji.Warto sobie przeczytac :) Temat to bezbolesna depilacja https://laserdelux.pl/bezbolesna-depila ... tak-wazna/

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

29 kwie 2021, 15:28

Ja tez namawiam swoje koleżanki i kuzynki, zresztą widzą u mnie efekty i mówią, że chcą tak samo mieć gładkie nogi i nie musieć golić bikini bo to jest uciążliwe szczególnie latem, kiedy skóra jest podrażniona od golenia i zaraz wyskakują jakies krostki itp. A ja mam z tym spokój. Ja chodzę w Warszawie do salonu https://www.depicare.pl/

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

13 maja 2021, 19:25

To wszystko zalezy gdzie ta depilacja laserowa. Co do kliniki to w Warszawie super miejscem jest klinika Elite. Do wyboru masz 2 lasery- Thunder, Vectus

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

20 maja 2021, 13:28

Ja polecam depilację za pomocą lasera vectus ma głowicę chłodzącą. Depilacja laserowa to super sprawa i na prawdę warto z niej skorzystać. W Warszawie umówcie się do salonu Depicare Korzystałam z ich usług i na prawdę efekty są świetne.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

30 maja 2021, 14:48

Oj dziewczyny gabinetów jak same widzicie jest od groma ( wiele z nich ogłasza się również na gruponie). Ale nie sztuką jest wydać kasę na laser, który nie będzie działał. Jeśli już chcecie skorzystać z depilacji laserowej to polecałabym zdecydować się na porządny rodzaj lasera, który rzeczywiście da jakąś różnicę.... Sama miałam 6 zabiegów w warszawskiej klinice SCLINIC i jestem turbo zadowolona. Dlatego jak będziecie szukać w Warszawie, to tylko tam się zapisujcie. Klinika jest na Pradze - Południe.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

24 paź 2021, 22:36

Jeszcze zależy kto gdzie mieszka ;) Jak np ktoś mieszka jeszcze w centrum w Warszawie to mega fajną kliniką jest Elite na Wąwozowej. Ma mega dobry sprzęt a dokładniej laser Vectus i Thunder ;)

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

24 lis 2021, 21:27

Ja chodzę do salonu Mariposa na ul. Twardej, bardzo fajny salon, zabiegi zawsze sa wykonywane bardzo dokładnie, mają laser vectus. Chodzę też do nich na inne zabiegi i zawsze jestem zadowolona z efektu.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość