lorena200
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 10:06

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

22 cze 2020, 10:16

Ja stosowałam kiedyś tabletki Breast Active przez kilka miesiącu jak mi się skączyly to potem z forum o ziołach na powiększenie piersi zażywałam koziradke ( dużo mniejsza dawkę niż na forum pisali) i piłam chyba koper Włoski . Pisze to dla tej dziewczyny co myśli o tabletkach i ja odradzam , faktycznie biust coś podrośnie ale nie warto, tyko operacja z mojego doświadczenia ma sens ( sama ja planuje najpóźniej w następnym rok) Ja skączyłam z tym wszystkim tak ze po tych paru miesiącach zemdlałam , przez tydzień była zatruta ( nie stan straszy i nie była w szpitalu) ale przez ten tydzień była nie do życia, odstawiłam to wszystko odrazu mimo ze nie powinnam, i miałam zaburzenia okresu , tak wiec nie polecam

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

24 cze 2020, 10:26

Brałam te tabletki. Wcześniej dokładnie się zapoznałam z opiniami w sieci bo nie chciałam zamawiać sobie niczego o niewiadomym pochodzeniu. Te są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaeutyczny. W sieci jest wiele tabletek,które nie są, nie jest podany ich skład tak wiec jeśli już chcesz coś brać to właśnie Perfectbust.
Efekty ok. Piersi powiększyły się o 1 rozmiar, są ładniejsze, pełniejsze. Musiałam wymienić biustonosz bo zaczął mnie uwierać.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

25 cze 2020, 08:10

Ja również przyjmowałam te tabletki Mam porównanie Perfect Bust do innych i powiem Ci,ze jedynie te działały. Ważne aby brać je regulanie. Nie powinno się pominąć żadnej tabletki bo po prostu mogą nie zadziałać. Na początku było to dla mnie trudne, wymagało konsekwencji ale zaparłam się i brałam je codziennie. Chciałam poprawic wygląd biustu po porodzie i z efektów również jestem zadowolona.Piersi się podniosły, znowu były jędrne. O wiele lepsze działąnie niż te wszystkie reklamowane kremy.

melisanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2020, 08:07

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

26 cze 2020, 08:21

moja rada przetestowałam na sobie, jeśli chcecie znaleść tabletki które naprawdę powiększaja piersi - ja tak zrobiłam sugerujcie się tymi pochodzącymi z USA lub z zagranicy . Ja znalazłam najlepsze i o naturalnym składzie - Breastfem. Tam kobiety stosują je już od dawna odkąd się pojawiły kliniki świecą pustkami. Trzeba tylko uważać żeby nie trafić na jakieś hormonalne bo i takie się zdarzają. W przypadku tych Breastfem skłąd jest w pełni naturalny to jakieś egzotyczne zioła czytałam gdzieś że maja jakiś wpływ naturalny na estrogeny i dzięki temu możliwe jest powiększenie biustu u jakieś dużej większości kobiet.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

29 cze 2020, 08:45

Dzięki za opinie. W takim razie spróbuję.Zamówiłam sobie właśnie cała kurację Perfect Bust. No zobaczymy jakie będzie działanie. Jak ukóńczę brać to napiszę Wam jakie były efekty.

finkka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 12:16

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

09 lip 2020, 12:23

doczytałam o tych Breastfem odzidziaływują jakoś na estrogeny. Po 3 tygodniach widzę istotne zmiany biust jakby większy zmierzę i napiszę po pełnej kuracji, wybrałam podwójną 4 miesiące

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

17 maja 2021, 09:40

A jakich sposobów próbowałaś? Pewnie masaży? Są ok, ale nie powiększą Ci biustu, raczej ujędrnia. Kremy i inne balsamy drogeryjne też lepiej jest sobie odpuścić. Nie wiem czy komuś pomogły ale nie ma takiej opcji ( wystarczy się wczytać w skład takich właśnie preparatów ponieważ substancje, które mogłyby teoretycznie powiekszać biust są na samym końcu składu za perfumami, tak wieć niby jak to ma działać/?????). Co do perfect bust to sama chętnie sobie poczytam opinie na temat tabletek.Aktualnie mam ich balsam i jestem mega zadowolona. Zdecydowanie lepsza jakość niż sklepowe.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

25 maja 2021, 12:54

Brałam tabletki, początkowo nie wierzyłam, ale są naprawdę ok ;)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

27 maja 2021, 13:50

No dobra ale napiszesz o nich coś więcej? Po jakim czasie był efekt? I ile brałaś?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

28 maja 2021, 08:14

3 miesiące. W pierwszym miesiącu efektów brak, może jakaś taka większa tkliwość piersi, ale nie wiem czy było to spowodowane tabletkami czy po prostu moim cyklem miesięcznym, bo czasami sama po prostu tak mam,ze mnie piersi bolą. Pierwsze efekty dopiero w 2 miesiącu. Oczywiśćie regularnego brania tabletek stosowania zelu z serii oraz masazu. W 3 miesiącu musiałam wymienić biustonosze bo wcześniejsze były dla mnie mało komfortowe. Kupiłam rozmiar większe :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość