byokya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 12:23

Re: wypadające włosy

13 maja 2021, 12:56

Hej! Mi ostatnio bardzo przerzedziły się rzęsy, szukałam jakiejś metody jak je wzmocnić i na stronie o rzęsach przeczytałam, że niezłe efekty daje stosowanie olejku rycynowego i rzeczywiście - u mnie działa. Może spróbuj używać go na skalp?

greta15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, 18:44

Re: wypadające włosy

17 maja 2021, 19:03

Ja widzę moc w olejach. Zaczęłam olejować włosy 2 x w tyg. i znacznie mniej włosów mi wypada.

sofii30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sty 2021, 10:57

Re: wypadające włosy

04 cze 2021, 11:20

Ja zastosowałam kurację olejową do włosów Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil. Bo już nie miałam pomysłu do swoich zniszczonych i wypadających włosów.
Kumpla mi poleciła te kosmetyki, kupiłam na notino i po miesiącu stosowania już miałam efekty.
Przestały mi włosy przynajmniej wypadać i to mnie ucieszyło. Zobaczymy jak dalej pójdzie.

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: wypadające włosy

20 wrz 2021, 11:31

Różne sposoby stosowałam zanim trafiłam na dermokosmetyki Klorane z wyciagiem z chininy. Również witaminy z grupy B mają w składzie. Dla mnie najlepsze i najskuteczniejsze.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: wypadające włosy

29 paź 2021, 09:21

Hmm generalnie z tym olejowaniem to też są różne opinie, No ale jak sie nie spróbuje to się człowiek nie dowie. Prawda jest taka też, ze po covidzie mnóstwo włosów wychodzi, przynajmniej ja tak miałam, Pod koniec czerwca 3/4 włosów mi dosłownie wyleciało :( Dramat. Gdzieś tam już mam baby hair ale zanim mi te włosy dojdą do siebie to trochę minie. Co do przeszczepu włosów. Wiem, ze tym robotem Artas iX robią w Elite w mojej Warszawie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość