Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

26 paź 2018, 08:44

Ja w społem szukam tam jest najwięcej polskich produktów

gocha67
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2017, 11:39

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

17 kwie 2019, 22:12

W kwestiach wyboru porcelany warto zajrzeć do sklepu Porcelana24. Ogromny wybór porcelany kultowych polskich marek, którą można zakupić na sztuki bądź też w zestawach obiadowych lub serwisów do kawy czy herbaty. Ja jako koneserka porcelanowych bibelotów zaglądam tam regularnie:).

alinka7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 08:37

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

26 cze 2021, 09:00

A ja nie zgadzam się z tymi którzy twierdzą ze porcelana jest przestarzała :) Moim zdaniem właśnie przeżywa na nowo swój najlepszy okres. Jest moda na retro i vintage i wiele osób nawet kupuje takie rzeczy na targach staroci. Nowa porcelana jest bardziej nowoczesna i nie musi kojarzyć się z czymś przestarzałym. Ogólnie zauważyłam, że polska porcelana jest bardzo ceniona. Zobaczcie chociażby tutaj: amart.pl/category/porcelana Mają ogromny wybór, zarówno zestawy jak i na sztuki. Po prostu śliczne są te rzeczy. ;)

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

28 cze 2021, 10:22

Również uwielbiam wszelkie wyroby z porcelany oraz ceramiki. Moja witryna aż się od nich ugina, ale wszyscy goście są zawsze zachwyceni. Osobiście najczęściej kupuję ją na targach staroci lub przez IG na profilach z rękodziełem.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość