Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Wózek dla dziecka

20 lut 2020, 13:49

A ja mam wózek yuna z camini i świetnie się sprawdza! Kupiłam go ze względu na cenę, dobrą jakość wykonania i bardzo łatwą obsługę :D Dodatkowo bardzo fajnie wygląda ;)

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Wózek dla dziecka

11 mar 2020, 10:52

U mnie pojawił się wielofunkcyjny wózek biegowy. Nie zamieniłabym na żaden inny- jesteśmy aktywną rodziną, czasami biegam z dzieckiem, ale przeważnie używam go wiosną i latem jako rpzyczepkid o roweru, mąż jeździ na rolkach, zabiera Młodego ze sobą. Dobrze sprawdza się podczas wycieczek. Jest lekki więc wnoszenie na 4 piętro bez windy nie ejst też problematyczne (rutynowo uciażliwe, ale nie o wagę chodzi). Polecam również zadbać o odpowiednie wyposażenie wewnętrzne takiego wózka, jakieś miłe akcesoria- lekką pościel, kołderkę miekką poduszkę, albo bambusowe wkłądki takie do wózka- https://koalahm.com/akcesoria/bambusowa ... vet-tukany
Bambus ma właściwości termoregulacyjne, idealnie sprawdza się latem.

[img]https://koalahm.com/2096-thickbox_defau ... tukany.jpg[/img]

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Wózek dla dziecka

19 mar 2020, 15:30

Ja zdecydowałam sie na anex m/type i jestem zadowolona. Fajny, wygodny, poręczny, wszędzie bez problemu się z nim dostanę i sama poradzę sobie z jego obsługą.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Wózek dla dziecka

12 maja 2020, 16:44

[quote="Amela22"]Ja zdecydowałam sie na anex m/type i jestem zadowolona. Fajny, wygodny, poręczny, wszędzie bez problemu się z nim dostanę i sama poradzę sobie z jego obsługą.[/quote]

Też mam anexa z tym, że e/type. Wózek zdecydowanie daje radę na każdym terenie, lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła. Wygląda też bardzo nowocześnie i stylowo.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Wózek dla dziecka

12 lis 2020, 17:15

Też zdecydowałam się na anex. Jeździ się nim bardzo wygodnie, wózek jest zgrabny, zwrotny i intuicyjny w obsłudze. Mam l/type i sprawdza mi się przy każdej okazji;)

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Wózek dla dziecka

24 lis 2020, 15:42

A ja mam x-lander i też bardzo sobie chwalę ten wózek, mam miejski model x-cite więc łatwo mi nawet w ciasnych sklepowych alejkach się z nim poruszać, można go prowadzić nawet jedną ręką, łatwo się nim manewruje

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Wózek dla dziecka

25 lis 2020, 11:22

a ja jestem bardzo zadowolona z wózka OSIS z firmy Cavoe :) lekki, zwrotny, wykonany z porządnej jakości materiałów. ma teleskopowo wysuwaną rączkę, amortyzację na wszystkich 4 kołach.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wózek dla dziecka

21 gru 2020, 19:11

Ja po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na anex m/type i nie żałuję. Wózek fajnie mi się sprawdza na każdym terenie, jest solidy, wygodny i bezpieczny!

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Wózek dla dziecka

26 sty 2021, 12:03

Teraz najlepiej i najwygodniej kupić wózek od x-landera bo możesz zamówić model jaki Ci się podoba za darmo na próbę, a fajnie tak na spokojnie wszystko obejrzeć i sprawdzić jak się będzie go prowadziło

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Wózek dla dziecka

28 lip 2021, 11:45

A my mamy model Quant z anexa:) W tym modelu ogromną zaletą jest obsługiwanie wszystkich funkcji wózka jedną ręką:) Do tego jest on lekki i składa się do poręcznych rozmiarów. Prowadzi się lekko i wygodnie. Jestem z niego zadowolona:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość