luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

17 cze 2019, 12:56

Hej, ja chciałam się dopytać o tuto, czy naprawdę ta pierwsza próbna lekcja jest całkowicie bezpłatna? Odbywając ją do niczego się już na starcie nie zobowiązuje? Mam niemiłe wspomnienia z przed kilku lat z inną szkołą językową, dlatego chce się dopytać czegoś więcej.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

20 lip 2019, 13:58

W dzisiejszych czasach język to podstawa więc myślę, że zdecydowanie warto zainwestować w taki kurs;) Też uczę się w tutlo. Oferta bardzo mi się spodobała, lekcje szybkie więc łatwo je wcisnąć w plan dnia. A lekcja próbna faktycznie jest darmowa i do niczego się na niej nie zobowiązujesz więc nie ma się czego bać. ;)

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

22 lip 2019, 13:44

Już dostałam sporo wcześniej odpowiedź na innym forum, już uczestniczę w ich kursie, ta lekcja próbna w tutlo pomogła ostatecznie podjąć decyzję. No i faktycznie, te 20 minut dziennie człowiek wygospodaruje i jest wtedy bardzo efektywny :)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

22 paź 2019, 14:36

Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli znajdziesz dobra szkołę! Ja sama uczę się z tutlo i jestem z nich bardzo zadowolona. Fajne podjeście do ucznie, speakerzy przyjaźni, umieją odpowiednio zmotywować do nauki. Jak szkoła mają dużo udogodnień więc kto tylko chce się uczyć, może to śmiało robić kiedy mu pasuje.

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

24 sty 2020, 17:33

Myślę że plusów nauki języka obcego można znaleźć o wiele więcej. My nie wybieraliśmy szkoły językowej dla dziecka wybraliśmy od razu podstawówkę TEVizję na Okopowej gdzie uczy się od początku dwóch języków (ma wiele godzin lekcyjnych). Jak policzyliśmy to edukacja naszych dzieci przez tyle lat będzie kosztowała majątek, ale też jesteśmy przekonani że warto. Jednak wiedza jest najcenniejsza. Gdybyśmy wysyłali na zajęcia dodatkowe przez tyle lat to tez by się nazbierało

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

29 maja 2020, 21:00

Moim zdaniem teraz prywatne podstawówki są tak dobre i nastawione na naukę języków, że nie trzeba wybierać stricte szkoły językowej. W Warszawie na Wilanowie jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej. Konkretnie przy ulicy Kolegiackiej. Tam dzieci mają już od klasy "0" dużo godzin angielskiego.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

01 sie 2021, 01:03

Pewnie, że warto! My zapisaliśmy córkę do prywatnego przedszkola językowego Tequesty na Białołęce i nie żałujemy. Mała uczy się angielskiego i dodatkowo hiszpańskiego, W placówce panuje super atmosfera, a to za sprawą przecudownych pań nauczycielek.

MartaM1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lut 2023, 13:05

Re: czy warto zainwestować w szkołę językową?

09 lut 2023, 13:09

Tak, oczywiście

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość