Henriett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2020, 12:02

Re: Operacje plastyczne

18 maja 2020, 12:30

Gdybym miala kase to z checia zrobilabym sobie piersi, brzuch i posladki, a tak to moge tylko pomarzyć xD

Llama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 cze 2020, 13:04

Re: Operacje plastyczne

08 cze 2020, 13:46

Tez chcialabym brzuch i posladki, moze kiedys jak juz bede slawna i bogata xD

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: Operacje plastyczne

28 cze 2020, 22:02

ja miałam operowany biust w zasadzie to się nazywa podnoszenie piersi. Po ciążach stały się ona takie obwisłe, mało atrakcyjne. na konsultacji byłam w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Wspaniała chirurg plastyczna, swietna klinika

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Operacje plastyczne

05 lip 2021, 13:58

Ja wychodzę z takiego założenia, że na operacje powiększania biustu zawsze będzie czas i lepiej zaczynać od mniej radykalnych rozwiązań i tak właśnie szukając w sieci informacji w temacie trafiłam na ofertę bust-up.pl i ich suplement. Jestem w drugim tygodniu stosowania zobaczymy jakie będą efekty. Liczę też, że jak nic się nie zmieni to faktycznie tak jak deklarują będą w stanie oddać pieniądze.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Operacje plastyczne

09 lip 2021, 13:31

Ja wychodzę z takiego założenia, że na operacje powiększania biustu zawsze będzie czas i lepiej zaczynać od mniej radykalnych rozwiązań i tak właśnie szukając w sieci informacji w temacie trafiłam na ofertę bust-up.pl i ich suplement. Jestem w drugim tygodniu stosowania zobaczymy jakie będą efekty. Liczę też, że jak nic się nie zmieni to faktycznie tak jak deklarują będą w stanie oddać pieniądze.

Alic
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 00:25

Re: Operacje plastyczne

10 wrz 2021, 12:31

Robiłam korektę nosa, u pani dr Żukowskiej. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Zawsze bede polecać panią doktor,

elka4994
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2021, 04:54

Re: Operacje plastyczne

31 paź 2021, 04:50

Ja również jestem po operacji u doktor Żukowskiej i cieszę się, że tak skrupulatnie podeszłam do wyboru lekarza. Dzięki temu efekty są zadowalające i po operacji nosa nie poznaję siebie, jak oglądam stare zdjęcia. Jeśli macie możliwości i jeśli chcecie coś w sobie zmienić to operacja plastyczna jest dobrym wyborem.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość