njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 cze 2020, 12:17

oo margolicka mam identyczne zdanie :) jakie zabiegi sobie u nich robiłaś ? ja póki co delikatnie - zabiegi wolumetryczne :) niby tylko kwas hialuronowy a można super wymodelować usta czy nos. Super, że mają takie korzystne ceny, dostępne dla każdego.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

09 lip 2021, 13:25

Ja wychodzę z takiego założenia, że na operacje powiększania biustu zawsze będzie czas i lepiej zaczynać od mniej radykalnych rozwiązań i tak właśnie szukając w sieci informacji w temacie trafiłam na ofertę bust-up.pl i ich suplement. Jestem w drugim tygodniu stosowania zobaczymy jakie będą efekty. Liczę też, że jak nic się nie zmieni to faktycznie tak jak deklarują będą w stanie oddać pieniądze.

Alic
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 00:25

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

10 wrz 2021, 12:32

Korzystam z medycyny estetycznej. Zabiegi wykonuje u dr Żukowskiej.

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

18 paź 2021, 10:03

Gdzie najlepiej wykonywać takie zabiegi?

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

02 lis 2021, 23:46

Ale przecież medycyna estetyczna to nie zawsze ingerencja w ciało . Ciężko zabiegi laserem tak nazwać, chodzi w nich tylko o naświetlanie skóry i zrobieniu mikrouszkodzeń. Właśnie dzięki temu zostaje ona pobudzona do regeneracji i bardzo szybciutko produkuje kolagen. Wiem, bo sama w ten sposób pozbyłam się zmarszczek w CM Arnica. Żadnych botoksów, skalpeli - nic. W kilka tygodni moja skóra zaczęła przypominać tę, którą miałam 10 lat temu

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

23 lis 2021, 18:21

Ostatnio zaczęłam regularnie chodzic na zabiegi endermologii do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ super sprawa. Masaż podciśnieniowy ujędrnia skórę i zwalcza cellulit, efekty sa na prawdę spektakularne.

nikola97
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2022, 15:58

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

19 sty 2022, 16:10

Ja jestem po kilku zabiegach w estetice studio w Krakowie. Wykonałam tam mezoterapie igłową i super widze rezultat, skóra jest mega nawilżona a zmarszczki mniej widoczne. Bardzo polecam. Znajoma za to była tam na laserze frakcyjnym i też mega efekty na buzi

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość