Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Jak przygotowywałyście się na przyjście maleństawa

14 lip 2020, 22:25

hej nie wiem co mam kupić jak zorganizować pokój i jak to wstko poukładać . może jesteście wstanie mi coś doradzić

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Jak przygotowywałyście się na przyjście maleństawa

25 lip 2020, 22:19

Na pewno przyda ci sie łóżeczko i dobry materac dla maleństwa. Mogę ci polecić bardzo dobrej jakości materacyk https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ osobiście go sama kupiłam dla swojego synka.

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Jak przygotowywałyście się na przyjście maleństawa

12 sie 2020, 13:00

My praktycznie cale 9 miesiecy sie przygotowywalismy :) zdecydowalismy sie przy okazji tez na pozyskanie krwi pępowinowej w Bank komórek macierzystych Diagnostyka. Braliście to pod uwagę?

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Jak przygotowywałyście się na przyjście maleństawa

17 wrz 2020, 08:56

ja sporo czytalam, praktycznie przez cale 9 miesiecy robilam sobie wyprawke, na spokojnie, bez spiny i stresu, duzo wczesniej juz wiedzialam w ktorym szpitalu bede rodzic zeby potem nie bylo zadnych ,,niespodzianek'' :) urodzilam w szpitalu Medicover, porod szybki, bez komplikacji, polozna swietnie sie spisala i bardzo mnie wspierala, po porodzie z kazdej strony mialam pomoc, super

Alic
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 00:25

Re: Jak przygotowywałyście się na przyjście maleństawa

11 wrz 2021, 11:56

Jezeli chodzi o wyprawkę do pokoju , to łozeczko mam po siostrze, ale materacyk kupiłam ten https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość