wwiolaaza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:07

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

20 maja 2019, 12:11

Ja bardzo sobie chwalę facebook.com/permanenturszulaifkowicz - super lingeristka. Miłą, sympatyczna i dokładna. pracuje na dobrych materiałach i sprzęcie. Ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Jest dokładna i solidna polecam

Monikabilskaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:27

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

28 maja 2019, 10:04

Polecam Wam fajny artykuł o makijażu permanentnym :) Ja zdecydowałam się na usta i brwi. Nie żałuje bo wyszło naprawdę bardzo naturalnie https://www.laserdelux.pl/blog/dlaczego ... manentnego

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

29 maja 2019, 15:19

Dla mnie Magic Visage to numer jeden, tu zobaczcie przykładowe prace: http://www.salonmagic.pl/ Pani Estera jest najlepsza, a na dodatek salon jest w samym centrum, więc łatwo dojechać z dowolnej lokalizacji.

mati555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:02

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

31 maja 2019, 19:05

zrobiłam w Warszawie makijaż permanentny, ale niestety został źle wykonany. Niedawno byłam u kuzynki w Poznaniu, gdzie znalazłam salon Madame Art, gdzie poprawiłam swój makijaż. No właśnie trzeba dobrze znaleźć, polecam Poznań:)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

17 cze 2019, 14:02

Mi makijaż permanentny brwi robiła Estera w Magic Visage, nie spodziewałam się, że jest tyle kombinacji przy tym, dobieranie koloru, obrys kształtu i dopiero wtedy sam permanentny. Efekt końcowy już po zejściu strupków genialny. Dlatego warto wybierać sprawdzone lingeristki.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

15 gru 2020, 15:36

Ja robię makijaż wellmetime.com. Mobilny salon urody, więc nie tracę czasu na dojazd tylko oni przyjeżdżają do mnie.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

27 wrz 2021, 20:03

Ja mogę polecić makijaż permanentny w gabinecie Magdaleny Bąk :) Pani Magda to mistrzyni i perfekcjonistka. Zna się na rzeczy jak mało kto a do tego powiedziałabym, że ma wrodzony talent :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość