Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

06 kwie 2020, 12:37

Dokładnie, grunt to znaleźć odpowiednie miejsce i tyle.Z mojje strony bez wątpienia mogę polecić salon pani Magdaleny Bąk na Karwińskiej w Warszawie. Efekty spektakularne, pięknie mi usta zrobiła oraz kreski. Nie tracę czasu na malowanie. Poza tym pani Magda pracuje na bardzo dobrych znieczuleniach, dzięki temu nie czuje też się tego bólu ;)

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

02 wrz 2020, 20:19

Ja też robiłam brwi (i przedłużałam rzęsy;)) u Pani Magdy Bąk. No to jest kapitalna babeczka :) Przesympatyczna i czas w gabinecie podczas zabiegu to migiem mi minął. Ale wiadomo najważniejsze są same zabiegi i efekty. A po pracy pani Magdy można spodziewać się samych najlepszych efektów. Wystarczy sobie popatrzeć na jej prace.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

15 gru 2020, 15:32

Ja w Warszawie korzystam z wellmetime.com. Duży plus bo wykonywana usługa jest w domu, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Korzystam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

11 mar 2021, 17:50

Uważam, że warto wybrać się do Pani Magdy Bąk ( telefon do niej 696-488-563). Pani Magda bardzo zadbała o to, żebym czuła się bezpiecznie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Brwi są teraz przepiękne moja twarz nabrała wyrazu. Jestem zachwycona efektem. Żałuję, tylko jednego, że zdecydowałam się tak późno ;)

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

27 wrz 2021, 20:04

Zgadzam się z przedmówczynią :) Gabinet Magdaleny Bąk na Karwińskiej - Pani Magda jest najlepszą linergistką.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

04 lis 2021, 05:22

Kiedyś zastanawiałam się nad takim makijażem, ale zrezygnowałam z tego pomysłu - wydawał mi się trochę ryzykowny. Bo o ile "zepsuty" tatuaż można jakoś zakryć no, chyba, że ktoś robi tatuaż w miejscu naprawdę widocznym to jednak gdyby wykonujący makijaż permanentny pomylił się, to byłby poważny problem.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość