Paulina34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2019, 15:55

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

30 kwie 2019, 14:48

Na wyszczuplanie i redukcję cellulitu polecam tylko i wyłącznie icoone <3 zakochałam się w tym zabiegu po pierwszej odbytej serii :D Zabiegi robię już od 3 lat i odwiedziłam po drodze różne gabinety ale najlepiej wspominam poznańskie idealiste. Głownie ze względu na sprzęt i profesjonalizm pani, ktora wykonywała zabieg.

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

10 maja 2019, 21:13

Z własnych doświadczeń polecam zabieg onda. Akurat ja go przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna i jego efekty są zdumiewające. Po serii zabiegów moje ciało wygląda zdecydowanie lepiej. Do tego onda redukuje również cellulit więc to taki dodatkowy bonus :)

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

23 maja 2019, 13:01

Mi bardzo pomagają zabiegi w tym punkcie Hana Beauty w Piasecznie i najczęściej chodzę tam na masaż bańką chińską. Po takich masażach widzę poprawę w kondycji skóry i cellulit jest wyraźnie mniejszy.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

03 cze 2019, 11:41

Znam ten rodzaj zabiegów ale ja mam po nim niestety siniaki i nie jest wskazany przy żylakach.

gosia2203
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 17:11

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

19 kwie 2020, 17:19

Ja miałam tylko onde (cała seria ) w klinice vesuna. Efekty widac po każdym zabiegu, sporo mnie to kosztowało. Ale w sumie żeby były jakieś efekty to za wszystko trzeba zapłacić.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

03 sie 2021, 15:42

[quote="NatalkaNatalka85"]Znam ten rodzaj zabiegów ale ja mam po nim niestety siniaki i nie jest wskazany przy żylakach.[/quote]

Siniaków można szybko się pozbyć żelem Calendeel. Tym samym, ktorym smaruje się miejsca wkłucia po zastrzykach, szczepieniach :)

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

30 wrz 2021, 11:16

Miałam zabiegi endermologii na uda , brzuch i pośladki, powiem wam, że efekty są super, mniej centymetrów mam w pasie,a na tym mi bardzo zależało, za tym cellulit jest prawie nie widoczny, czuję i widzę, że ciało stało się bardziej jędrne. Chodzę regularnie na masaż podciśnieniowy do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ bardzo lubię ten salon, obsługa jest bardzo dokładna, profesjonalna i miła.

nikola97
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2022, 15:58

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

19 sty 2022, 16:05

Ja wykonywałam zabiegi Ondy na fałdkę na brzuchu i widze fajne efekty. Robię zabiegi w estetice na sławkowskiej w Krakowie

karolCiaa21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2022, 11:52

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

31 sty 2022, 11:56

Tak jak ktoś wspomniał wyżej również polecam zabiegi z użyciem Icoone. Po 10 sesjach miałam bardzo napiętą i ujędrnioną skórę. Nie mówiąc o tym, że znikł niechciany cellulit. Oczywiście żaden zabieg nie zadziała jak zapomnimy o zdrowym odżywianiu i aktywnym trybie życia. Ja wszystko to połączyłam razem z icoonem w salonie Laser Care przy ul. Grzybowskiej 5

ona885
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 19:13

Re: Zabiegi wyszczuplajace - jakie polecacie?

25 lut 2022, 19:16

Polecam ona i inne zabiegu wyszczuplajace. Najlepiej podejsc do kosmetyczki ktora cos doradzi, w zaleznosci od predyspozycji i wymaganych efektow.
balibeauty.pl

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość