lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

jaka lokówka automatyczna?

29 sty 2021, 13:17

Laski macie takie urządzonko? Chcę kupić ale trochę tych modeli jest, nie wiem co będzie najlepszą opcją dla mnie, mam włosy tak mniej więcej do ramion, jest ich objętościowo dużo ale są trudne do stylizacji, warto brać taką lokówkę z parą?

gabkax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2021, 11:23

Re: jaka lokówka automatyczna?

23 lut 2021, 13:26

Do długich włosów mogę polecić lokówkę BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long. Mam długie włosy i lokówka idealnie nadaję skręt. Jest to zwykła lokówka bez pary. U mnie super się sprawdza, łatwa w obsłudze.

ciasteczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2021, 13:29

Re: jaka lokówka automatyczna?

03 mar 2021, 14:18

[quote="gabkax"]Do długich włosów mogę polecić lokówkę BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long. Mam długie włosy i lokówka idealnie nadaję skręt. Jest to zwykła lokówka bez pary. U mnie super się sprawdza, łatwa w obsłudze.[/quote]

A nie plątają Ci się włosy do lokówki ? Długo Ci się utrzymuje skręt włosów ?

gabkax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2021, 11:23

Re: jaka lokówka automatyczna?

12 mar 2021, 12:55

[quote="ciasteczko"][quote="gabkax"]Do długich włosów mogę polecić lokówkę BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long. Mam długie włosy i lokówka idealnie nadaję skręt. Jest to zwykła lokówka bez pary. U mnie super się sprawdza, łatwa w obsłudze.[/quote]

A nie plątają Ci się włosy do lokówki ? Długo Ci się utrzymuje skręt włosów ?[/quote]

Droga gabkox, czasem mi się zaplącze włos ale dramatu nie ma to staram się umiejętnie robić. Skręt jeszcze podtrzymuję dobrym sprayem do włosów i mam fryzurę mniej więcej do wieczora.

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: jaka lokówka automatyczna?

06 paź 2021, 13:28

Ja mam taką, chwalę sobie, jakoś wolę stożkowe: https://www.notino.pl/babyliss-pro/4artists-digicurl-keratin-lustre-lokowka-do-wlosow/

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: jaka lokówka automatyczna?

07 paź 2021, 13:21

[quote="wilczawena"]Ja mam taką, chwalę sobie, jakoś wolę stożkowe: https://www.notino.pl/babyliss-pro/4art ... do-wlosow/[/quote]


I dajesz radę tą stożkową nakręcić loki nawet na grubszych pasmach włosów?

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: jaka lokówka automatyczna?

11 paź 2021, 18:21

Nie wiem co dokładnie masz na myśli mówiąc "grubszych". Przy cieńszych pasmach sprawdza się doskonale (ja właśnie lubię kręcić cieńsze pasma włosów, bo wtedy loków jest więcej i fryzura wygląda bujniej), przy takich nieco grubszych też daje radę - tylko czasami trzeba kilka sekund dłużej przytrzymać :-)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: jaka lokówka automatyczna?

16 mar 2022, 08:10

Łapcie namiary - fryzomania.pl/blog/krem-do-lokow-stylizator-do-wlosow-kreconych-top10-ranking.html
Nie sądziłam, że to cokolwiek daje, ale faktycznie dzięki temu produktowi jest widoczna zmiana.
U mnie była ona diametralna i sporo udało się poprawić. Aktualnie jest naprawdę w porządku.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: jaka lokówka automatyczna?

25 maja 2022, 16:38

moja siostra kupiła sobie lokówkę Babyliss Bronze shimmer, nie jest to co prawda lokówka automatyczna ale daje super efekt luźnych fal. Super to wygląda, bardzo naturalnie, można w łatwy sposób zrobić sobie z takich fal rózne fryzury

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: jaka lokówka automatyczna?

27 wrz 2022, 07:09

Myślę, że warto - pro-sprzet.pl/blog/najlepsze-lokowko-prostownice-sprawdz-5-topowych-modeli.html
Wszystko się pokręciło, ale optymalnie mieć taki jeden sprzęt, którym wykonanie dwa zadania.
Taniej wychodzi i opcja na różne potrzeby.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość