bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

07 mar 2018, 11:06

Przecież karmienie piersią to najpiękniejszy czas dla mamy. Powstaje wtedy więź, której w żadnym innym momencie nie można stworzyć. Gdy pozbawiamy się tej przyjemności to nieodwracalnie mijają nas najważniejsze chwile w życiu.

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

16 mar 2018, 14:32

Moim zdaniem argument, że karmienie piersią tworzy specjalną więź i tak się powinno robić jest bardzo nie w porządku, bo kobiety nieraz nie mogą karmić własnym mlekiem i co, ich więź z dzieckiem jest jakaś inna? Osobiście nie byłam karmiona piersią, mój brat też nie, oboje z różnych względów. A jesteśmy bardzo zżyci z mamą i nie uważam, że sposób karmienia miał na to wpływ. Dziecko i tak i tak czuje się kochane, bez względu na sposób podawania pokarmu..

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

06 lis 2018, 11:10

mi w takiej sytuacji wszystko jedno czy niszczy. chce wykarmić dziecko, mam pokarm to je karmie, jak tylko miałam obolale piersi to ratowałam się kremem z motherlove i było zdecydowanie lepiej

Awatar użytkownika
Ada1990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2018, 14:02

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

06 lis 2018, 14:09

Na pewno troche niszczy - zwlaszcza gdy odstawimy dziecko od karmienia piersią i zacznie sie u nas koniec laktacji. Ale to juz indywidualna kwestia czy ktos chce czy nie.

Awatar użytkownika
KremFrashe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2018, 10:46

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

07 lis 2018, 14:13

Karmienie piersią może doprowadzić do znacznego osłabienia kondycji naszego biustu - ale przecież to nie oznacza, że nie da się z tym walczyć. Głównym problemem biustu staje się tutaj wiotczejąca skóra, co należy zatrzymać. Ujędrnianie może odbywać się np. przez ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej i nadają im sprężystość. To także odpowiednio dobrana dieta czy ujędrnianie piersi zimną i ciepłą kąpielą. Warte rozważenia są także masaże biustu z wykorzystaniem kremów, które odżywiają skórę i dbają o nadanie jej odpowiedniej sprężystości - czyli takich jak nasz krem, Frashe. Dzięki ich zastosowaniu mamy pewnośc, że gwarantujemy sobie odpowiedni i maksymalny dobór możliwie najlepszych składników do odżywienia skóry i powodujących "uniesienie" biustu.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

12 lis 2018, 23:19

Na pewno karmienie piersią wplywa na wyglad biustu, traci on na jedrnosci. Ale mysle, ze malo ktora kobieta z tego powodu rezygnuje z kp :-) Zreszta teraz jest duzo metod na poprawienie piersi, chociazby implantami. Widzialam, ze sa takie bezpieczne Mentory, kolezanka powiekszyla nimi biust i wyglada super :-)

Marinka19Marinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:30

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

26 lis 2018, 22:42

Ja tam nie widze różnicy to chyba bardziej wiek i grawitacja działa niż to, że dziecko ssało piers.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Karmienie piersią niszczy biust?

05 lip 2021, 13:48

Co do produktów, które poprawiają wygląd biustu to warto postawić na naturę i suplement od Bust Up (bust-up.pl). W pełni naturalne produkty, które co mnie mocno zaskoczyło faktycznie jak podają producenci mają bardzo wysoką skuteczność. Mój biust nigdy nie był jakimś moim wielkim atutem a tutaj sytuacja się naprawdę mocno obecnie zmieniła i prezentuje się rewelacyjnie, poza tym faktycznie tabletki wpłynęły także na jego delikatne powiększenie.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

01 lis 2021, 12:43

Czy to prawda, że aby dziecko było zdrowe powinno się je karmić wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze pół roku jego życia? Mówiono mi o tym w szpitalu, inne matki powtarzały to jak mantrę, koleżanki też doradzały wyłączne karmienie piersią, a jak mam obawy, że nie będę umiała. W mojej rodzinie żadna kobieta nie karmiła dziecka z piersi przez tak długi okres czasu. Czy jak dziecko będzie karmione krócej to będzie słabsze, bardziej podatne na choroby? A może jest jakiś sposób żeby pobudzić laktację?

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

01 lis 2021, 16:04

Jeżeli chodzi o karmienie piersią to polecam Ci zapoznać sie z ofertą jaką posiada lakta electric, dzieki niemu nie będziesz odczuwać bólu przez odkładający się w piersiach pokar, jest to bardzo cichy i dobry laktator którego praca jest bardzo wydajna i nie powoduje dyskomfortu.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość