Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 mar 2007, 12:57

Mery całuski to ty taka samiutka z maluszkiem. Ja tu narzekam, ale widze że ty masz jeszcze ciężej, ja umarłabym bym z tęsknoty. Też, wciąż siedze w domu, ocipieć idzie. Wciąż te same ściany, gęby nie ma do kogo otworzyć, a moje rozmowy ograniczają się do gugania córą, jasnę że ma to swe uroki, ale marzę o chwili takiej tylko dla siebie. :-)
A moja złosc osiągneła szczyt, zadzwoniłam do tego .... (męża) kazałam mu natychmiast przyjechać i wyjść na spacer z małą, przyjechał i poszli, kurcze żeby łaciną przemawiać by w końcu osiągnąc cel. A ja mam chwilkę spokoju :ico_haha_01:
Całuski dla Kornelka, może faktycznie idą mu ząbki

[ Dodano: 31 Mar 2007 01:00 pm ]
Kasiulko filmik jest zarąbisty :) pisałam już to w e-mail. Mały ma twoje oczka i jest taki fajniutki, qrcze w ogóle te nasze maluszki są the best :-) A najkochańsze jak śpią :ico_haha_02:
Idę się lenić, bo mąż obiecał dokończyć sprzątanie :ico_haha_01:
Życze miłej sobótki, ale zajrzę dziś jeszcze na pewno, tymczasem całuski

[ Dodano: 31 Mar 2007 01:01 pm ]
Kasiulko filmik jest zarąbisty :) pisałam już to w e-mail. Mały ma twoje oczka i jest taki fajniutki, qrcze w ogóle te nasze maluszki są the best :-) A najkochańsze jak śpią :ico_haha_02:
Idę się lenić, bo mąż obiecał dokończyć sprzątanie :ico_haha_01:
Życze miłej sobótki, ale zajrzę dziś jeszcze na pewno, tymczasem całuski

[ Dodano: 31 Mar 2007 01:01 pm ]
Kasiulko filmik jest zarąbisty :) pisałam już to w e-mail. Mały ma twoje oczka i jest taki fajniutki, qrcze w ogóle te nasze maluszki są the best :-) A najkochańsze jak śpią :ico_haha_02:
Idę się lenić, bo mąż obiecał dokończyć sprzątanie :ico_haha_01:
Życze miłej sobótki, ale zajrzę dziś jeszcze na pewno, tymczasem całuski

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 13:57

No normalnie to sie juz zmeczylam zaprezentuje co juz zrobilam 2x :ico_duzepranko: 2x :ico_pranko: :ico_prasowanko: firanki :ico_odkurzanie: a teraz :595: przecierz nie mozna sie przemeczac prawda?ide cos :ico_obiadek: bo od tego sprzatania to zglodnialam.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 mar 2007, 16:34

Może rzeczywiście idą Kornelkowi ząbki,tylko są głęboko i ich jeszcze nie widać,ale tylko on wie co się w jego buźce dzieje.

Kasiula--podziwiam.No,no sporo roboty zrobiłaś :-D A Oleńka jodu powdycha nad morzem.Boszeeeee jak ja bym chciała latem pojechać nad morze.Kasiulka wiesz może gdzie jest Jantar? Ostatnio byłam tam z rodzicami jakieś 7 lat temu.Wprawdzie to nie jest nad morzem tylko nad Zatoką Gdańską,ale jest tam naprawdę fajnie :ico_oczko:

My po spacerku 2,5 godzinnym.Wróciliśmy na obiadzik.Teraz mam chwilkę dla siebie bo Mały bawi się na macie.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 16:54

no wreszcie skonczylam sprzatac,umylam jeszcze dwa okna na trzecie zabraklo sily,wypucowalam lazienke az sie swieci :ico_haha_01: a przed chwila skonczylam prasowac malej posciel.Lece teraz do tesciowej po mala bo zapomni jak mama wyglada :-D aaneta25, Jantar??pierwsze slysze :ico_noniewiem: jak bedziesz latem nad morzem to koniecznie sie odezwij to smigniemy na jakies zimne piwko??

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 mar 2007, 17:06

no jak bede nad morzem czy w Gdańsku to dam znać :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

31 mar 2007, 18:12

Hej laseczki.

Poczytałam ale nic juz ne pamietam.

Livka---dla córeczki sto lat i równiez wesołych swiat.

Riterka spoko kup test i nie strachaj sie za szybko-wiem cos o tym.

Elu--kochana jak Jas niechce butli to spróbuj mu nie dac cyca i jak zgłodnieje to moze wreszcie zje bytle.Moja kolezanka ma ten sam problem.

Kjasiu84 ---gratki dla OLENKI za zabka a przedewszystkim dla jej bardzo dzielnej mamusi.Pisałam ci juz wczesniej,ze jestes udezajaco podobna do mojej kuzynki.

Kasia---KONRAD spryciaz a nogi to ma takie golony jal Dominik.

Wczoraj miałam energie posprzatałam całą chate a teraz czekam na swinsko.Kasza na kaszanke juz zaparzona tylko swini brak.

dzieki za meile z dzieciaczkami-przecudne sa.

Przepraszam,ze tak chaotycznie pisze ale pisze jedną reką.

Dominikowi dałam wczoraj biszkopty pokruszone i zalałam mu kompotem z jagód i truskawek-wciągał,ze hej.Wieczorem po kĄpieli ma jedzenie i idzie do łóżeczka i tak bawi sie,zaciaga sobie pieluche na buzie i usypia.W nocy budzi sie raz na jedzenie i o 6.30 jak w zegarku pobudka.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

31 mar 2007, 18:19

Asiu- dziękuje, też Wam buziaczki przesyłam :ico_buziaczki_big: na szczęście mama do mnie przyjechała więc mam do kogo buzie otworzyć bo inaczej bym oszalała, chociaż przyzwyczaiłam się już do tego ,że nie ma z kim pogadać, znajomych za dużo nie mamy, co niektórzy jakoś zdziwaczeli i się nieodzywają, zazdrosne te ludziska sie porobiły czy co, miałam kumpele,sąsiadke ale jak urodziłam to pokazała swoją "przyjaźń" i się nie odzywamy tylko cześć sobie mówimy, więc samiusia jestem, :ico_noniewiem:

Kasiula- ale robote odwaliłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:lubie mieć czyściutko w domku tylko,ze co posprzątam to na drugi dzień bałagan, nie wiem skąd tyle kurzu się bierze

Aneta- ja też bym chciała nad morze pojechać uwielbiam morze, dawniej co roku jeździłam, mężuś mówił, że może pojedziemy latem, w Gdańsku mieszka nasz świadek wyjechał tam i się ożenił, w Sopocie ma Daniel rodzinę jeszcze nie byliśmy u nich może się wybierzemy ostatnio byłam dwa lata temu w Ustroniu Morskim,
fajnie było z balkonu morze i ten szum fal jak zasypialiśmy super och rozmarzyłam sie trochę....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 mar 2007, 18:27

Ja też odkąd mam dzidzie niektóre koleżanki posżły w odstawkę na własne życzenie. Mam jedną taka psiapsiułe, razem studiowałyśmy, za nic w świecie przez 5 lat nie mogłam jej na żadną imprezę wyciągnąć, potem ona wyszła za mąż (obenie tego żałuje, chyba nawet planuje rozwód) a ja nadal balowałam, a teraz nagle ona ma ochotę poszaleć i nie rozumie tego że ja po prostu nie mam na to ochoty, jasne że mogłabym Wiki z tatą zostawić, ale nie bawią mnie juz hulanki. Ja się już wyszalałam :)

Co do morza, kochane może własnie tam się spotkamy, bo jakoś każdą tam ciągnie :ico_oczko:
Blondi smaka mi narobiłaś tymi jagódkami i truskawkami :-D
Kasiula 84 widzę że tryskasz energią :ico_haha_01: ja już po sprzątanku, mąż zostaje dziś w domku i oboje teraz śpią z małą. Mam dziś nadzieję na miły wieczór z mężem, juz zapomniałam jak to jest :ico_oczko:

[ Dodano: 31 Mar 2007 06:30 pm ]
A wiecie moja tez lubi miec coś na głowie jak zasypia, ma swoją ukochaną przytulankę-żyrafę, bez niej ani rusz spać nie będzie, ale to w nocy, za dnia najczęściej zasypia w trakcie zabawy z czym kolwiek na głowie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

31 mar 2007, 18:57

Hej! Tylko na chwilkę. I tak nie nadrobię tego, co napisałyście :ico_placzek: :ico_placzek:
U nas ok, chociaż mały miał w czwartek odroczone szczepienie, bo ma lekki katarek. Na szczęście jak na razie w nic się nie rozwinął :ico_brawa_01: Jak coś doczytam, to napiszę. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

31 mar 2007, 19:36

Hej
gratuluję ząbka Oleńce :-)
ten strach był tylko chwilowy, jeszcze nie taki na test :-) no i dobrze, bo już dzisiaj dostałam @ i nie będzie :ico_ciezarowka:
zmykam bo normalnie padam, ale może jeszcze później wstąpię na chwilkę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość