Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: bardzo sucha skóra

28 lis 2020, 00:42

To prawda, nigdy nie wiadomo czego moze być objawem taka mocno sucha skóra. Dobrze zacząć od dermatologa, Ja mogę polecić panią doktor A.Badzian z przychodni Nasz Lekarz. Sama u niej byłam kilka razy bo miałam problemy ze skórą. Pomogła mi w dosyć szybkim okresie czasu, dlatego uważam ze jest godna polecenia.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

02 lis 2021, 04:09

Dzień dobry dziewczęta -co mogę zrobić, żeby 2 tygodniowemu noworodkowi spodobała się kąpiel? W internecie widzę tak wiele zdjęć jak mamy kąpią swoje maluszki i one są takie zadowolone i uśmiechnięte a moja mała jak tylko chcę ją obmyć w wanience to wpada w dziki ryk woda jest cieplutka, nie za gorąca nie za zimna, w łazience jest ciepło, staram się być bardzo delikatna.... Pomóżcie proszę

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

04 lis 2021, 12:55

nie mam TYCH dni. Whatever.
Jeszcze do autora. Warto się wybrać do lekarza, chociażby i prywatnie, bo zdrowie najważniejsze. A miesiąc to dużo czasu jest. Jeśli jest się w buszu, albo pracuje po 20h przez 7 dni w tyg. to zrozumiałabym... Ale nieważne, Twoja sprawa.
W przypadku gdybym miała rację, kup maść np. clotrimazolum - stosuj codziennie po 2 razy, przez 3-4 tyg. nawet jeśli objawy by ustąpiły. I koniecznie wstrzymaj się od sexu.
No albo jest to stan zapalny.
A zapach jest taki sam, czy nie? Bo jak penis "śmierdzi" to właśnie również może być objawem grzybicy.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość