mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 sty 2011, 16:02

Bezpieczne meble tzn zrobione tak, ze jak po nich dziecko skacze to sie nie rozpadna, ale to tez meble malowane nietoksycznymi lakierami
Polka22 chcesz kupić meble by dziecko skakało po nich ,nie masz dla niego zabawek i czasu wolnego by dziecku poświęcić?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sty 2011, 16:46

no no nie wiem czy mal chciałas być nie miła czy jak, wiesz ja mam meble jakie mam i niestety nie zawsze siedzę z dzieckiem w pokoju i czasem włazi czy to na kosz wiklinowy czy do szafy, nie uchroni się dziecka przed wszystkim nie zaleznie jakie meble bedą jak bezpiecznie, a wydaje mi się, ze oprócz mebli są różne inne przedmioty zabezpieczające czy to kanty czy by nie otwierało dziecko szuflad. Ale nie uchronimy maluszka przed wszystkim, nie zależnie ile czasu jemu poświęcamy:):):):)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sty 2011, 17:12

ja się nie oburzyłam w ogóle i nie naskakuje na nikogo, po prostu wyraziłam opinie, a skoro widnieje na forum to chyba można było się wypowiedzieć, jakby było tylko do konkretnej osoby bez możliwości komentarza to chyba mal napisała by na priv - teraz też nikomu nie chce dowalić nie odbierać tego tak:)

Polka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2011, 22:51

14 sty 2011, 18:52

Spoko, jetem mało aktywna forumowiczka, wiec musilo mi sie oberwać:-)
Ale mam wyjątkowo zywotnego trzylatka i kupiłam mu takie niskie szafki w ikea do jednej z nich zamontowalam drzwiczki i po 2 dniach wyrwał je z zawiasow i teraz po naprawie rysuja mi podłogę, a jak dobrał sie rok temu do mojej komody to wyciągną 2 dolne szuflady na raz i w ostatnim momencie zdążyłam jak komoda leciala na niego... Stad mój komentarz
Pozdrawiam

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sty 2011, 22:26

no tak ale wydaje mi się, że każda komoda by tak zareagowąła chyba, że droga taka pożadna, drewniana grube dechy - to może by utrzymała się w pionie):):):)

Iwa28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2011, 14:58

17 sty 2011, 16:04

Witajcie,

Ja pisząc na temat bezpieczeństwa miałam na myśli to jakimi farbami są one malowane, czy ich wykonanie jest solidne, np. szczebelki w łóżeczkach, bo nie jeśli są takie co się ledwo trzymają to bardzo prawdopodobne, że dziecko może wypaść. O to mi chodziło, czy znacie producentów, którzy naprawdę dużo serca wkładają w swoje towary.

A jeżeli chodzi o mnie konkretnie to jestem Iwona, mam 28 lat (czego się na pewno domyślacie:). Jestem w ciąży, termin mam na kwiecień i pomału zaczynam myśleć o tym jakie meble wybrać dla mojego maluszka. Może jestem dość przewrażliwiona, ale słyszałam o przypadkach kiedy to dziecko wypadło z łóżeczka bo szczebelki nie trzymały jak powinny. Chciałabym uniknąć takich sytuacji dlatego pytam Was moje drogie doświadczone co oo tym sądzicie.

paulucha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2011, 12:54

28 sty 2011, 16:33

Jaka ta dyskusja się zacięta zrobiła... Nie rozumiem tego. Wiem, ze każdy się kieruje innymi zasadami kupując odpowiednie meble, ale przecież hello, nasze dzieci są najważniejsze. Iwa28 pytała, prosiła o poradę, więc myślę, że każda z nas powinna jej odpowiedzieć i tyle, a nie jakieś zarzuty jedna do drugiej. A moim skromnym zdaniem to meble powinny być tak wykonane aby naszym maluchom nic nie zagrażało. Słyszy się o wielu przypadkach nieszczęśliwych wypadków. I nie zależy to na pewno od czasu poświęconego dziecku.
Ja tak jak pisałam mam meble z SAuthona i jestem bardzo zadowolona. Są bezpieczne bez wątpienia. Iwa28 szczebelki są ok, nić się niebezpiecznie nie rusza ani nic.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jakie mebelki dziecięce?

16 lis 2021, 11:58

Fajne łóżka dziecięce, ale równieżi takie dla dorosłych widziałam w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość