Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kobieta w sex shopie...?

14 kwie 2015, 15:35

Oczywista oczywistość. O co chodzi z pierścieniami na penisa? Wpadło mi to w oko kiedy czytałam całkowicie inny poradnik.
To działa pozytywnie na jedną i drugą stronę?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Kobieta w sex shopie...?

10 lip 2015, 15:30

Ja raz byłam w sex-shopie i szczerze to nie czułam się zbyt komfortowo . Może niektórym to nie przeszkadza ale sama należę to dość wstydliwych osób i jednak wolę sama czegoś sobie poszukać w sieci.

Ostatnio zamawiałam tutaj: http://erozkosz.pl/ - jest to sex shop, w którym można znaleźć wiele fajnych gadżecików. Jakis czas temu z mężem kupiliśmy sobie... wibrator. Konkretnie takie coś jak na zdjęciu poniżej. Nie był drogi, kosztował niecałe 60 zł a muszę przyznać,że porządnie rozgrzał atmosferę w sypialni.
Obrazek

Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: Kobieta w sex shopie...?

01 paź 2015, 14:03

Moim zdaniem nie ma się absolutnie czego wstydzić jeżeli chodzi o zakupy w sex-shopie,wręcz przeciwnie ponieważ jest to zupełnie ludzka,naturalna rzecz. Dla tych którzy nie mogą sie przełamać,pozostają też sex shopy internetowe.

Aloenora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:38

Re: Kobieta w sex shopie...?

12 lip 2016, 14:24

Ja tam nie widzę w tym żadnego problemu. Wchodzę, przeglądam i jeśli chcę - to kupuję. ;) Ważne żeby była zachowana dyskrecja personelu i pełen profesjonalizmu, co wbrew pozorom jest raczej standardem. A jeśli ktoś nadal się wstydzi, to może robić zakupy przez internet.

Awatar użytkownika
maiii9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2016, 13:12

Re: Kobieta w sex shopie...?

12 lip 2016, 20:15

Ja jakos nie widzę się w sex shopie. I dlatego tam nie chodzę:)

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Kobieta w sex shopie...?

12 sty 2017, 19:23

Jak najbardziej pozytywnie. To, że czegoś brakuje to złe myślenie. Sex to jest gra..tam trzeba próbować wszystkiego i ciągle urozmaicać bo popadniemy w rutynę a to najgorsze.. Sama ostatnio kupiłam swojemu mężowi na urodziny http://freetaboos.pl/mini-pejcz-40-cm-p-1910.html i dzięki temu wreszcie eksperymentujemy z lekkim BDSM o którym zawsze marzyłam :)

Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Kobieta w sex shopie...?

20 lis 2021, 05:27

Kiedyś byłam w Holandii, duzo fajnych akcesoriów, do wiązania, gilgania po stópkach. Było fajnie

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Kobieta w sex shopie...?

21 lis 2021, 22:34

Oglądając kobiety na http://showup.tv/ref/mazi88 widziałam że dużo używa ciekawego przyrządu zwanego lushem, oprócz tradycyjnych wibratorów czy dild. Nie które to zabawek mają więcej niż dzieci zabawek :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość