Annie128
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 lip 2021, 12:10

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

05 lip 2021, 12:15

Doz ma tanio ale częściej kupuję w Gemini bo maj większy wybór.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

01 sie 2021, 11:55

Jak dla mnie DOZ ma właśnie duży wybór. Czasem wszystko ogarniam na miejscu a czasem zamawiam on line z odbiorem. Częściej bywam stacjonarnie odkąd jest ta promocja dla seniora bo wykupuję leki dla mamy.

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

25 sie 2021, 23:27

też robię zakupy w aptekach internetowych, to dobry sposób żeby trochę zaoszczędzić, teraz zamówiłam trochę witamin, wzięłam opakowanie vaxolu, przyda się do higieny uszu, syn ma problem z zatykaniem, dzieki temu sprayowi i jego regularnemu stosowaniu od dawna problem nie wracał

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

14 wrz 2021, 14:04

ponawiam temat EJ
Czy ktoś zna aktualne ceny wódek, tzn gdzie są najtaniej, lub jakies promocje <cenowe; z dodatkowymi napojami itp.>?
makro, selgros, hipermarkety?

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

03 lis 2021, 23:35

Nie wiem czy ta wódka to jakiś lek dla Ciebie? :) Jeśli chodzi dalej o leki to jak dla mnie najlepiej dalej wychodzi DOZ i do tego ogromny plus dla rabatów dla seniora.

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

05 lis 2021, 13:21

[quote="Coolka"][quote="rozena"][quote="Coolka"]No właśnie nie zawsze jest najtaniej on line :) Zobacz sobie powyżej. Np. w DOZ jest promocja dla seniorów na leki ale stacjonarnie.[/quote]
czy ta promocja w DOZ jest jeszcze aktualna?? Moja mama dostała sporo recept na leki i na pewno by mogła dzięki tej promocji sporo zaoszczędzić[/quote]


Tak, dalej jest aktualna. Nadal seniorzy kupują w DOZ z rabatem 20%.[/quote]


Czy ktoś się orientuje czy ta promocja dla seniorów jeszcze jest? Widać, trochę się spóźniłam, ale jeżeli byłaby taka możliwość to na pewno chętnie skorzystam.

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

15 lis 2021, 14:15

[quote="Coolka"][quote="rozena"][quote="Coolka"]No właśnie nie zawsze jest najtaniej on line :) Zobacz sobie powyżej. Np. w DOZ jest promocja dla seniorów na leki ale stacjonarnie.[/quote]
czy ta promocja w DOZ jest jeszcze aktualna?? Moja mama dostała sporo recept na leki i na pewno by mogła dzięki tej promocji sporo zaoszczędzić[/quote]


Tak, dalej jest aktualna. Nadal seniorzy kupują w DOZ z rabatem 20%.[/quote]

Dziś byłam w DOZ i nadal trwa ta promocja dla seniorów, pamiętajcie tylko, żeby przyjść w godzinach 8-12.00

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

02 gru 2021, 11:45

Byłam kilka dni temu w DOZ z mamą i też korzystaliśmy. Nawet pytałam magister jak długo ta akcja to mówiła, że na razie rabat dla seniora trwa i nie planują tego zmieniać :)

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

06 cze 2024, 12:28

Warto wiedzieć, gdzie można taniej kupić leki i suplementy. W aptekach DOZ mają bardzo dobre ceny, przy tym jak teraz ceny wszędzie rosną to u nich naprawdę stoją w miejscu.

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: gdzie najtaniej kupić leki?

07 cze 2024, 12:43

Ja też mogę polecić DOZ, mają zdecydowanie najniższe ceny leków czy suplementów.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość