elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Dieta

29 gru 2021, 11:32

W moim przypadku za dieta przemówiły przekonania ze strony znajomej, która to od dawna stosuje i faktycznie jestem zadowolona z efektów. Produkty kupuje przez www.ogrodyhildegardy.pl. Świetnie wyposazony sklep z bardzo dobrze przygotowaną ofertą, będzie można faktycznie kompleksowo wybrać produkty, które pozwolą na zdrowe żywienie w zgodzie z tymi zasadami.

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Dieta

03 sty 2022, 18:21

Ja z racji tego, że nie lubię gotować zdecydowałam się zamawiać catering dietetyczy. Postawiłam na Wygodnądietę- oni zapewniają mi 5 posiłków dziennie. Jedzonko jest smaczne, zdrowe i świeże, widać że starannie przygotowane i apetycznie podane. Taka dieta się nei nudzi i znacznie łatwiej na niej wytrwać:)

elagorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:51

Re: Dieta

27 cze 2022, 12:36

Zdrową dietę zaczyna się od wprowadzenia ziół i od wyeliminowania cukru, szkodliwych węglowodanów prostych, co potwierdza nawet wiedza od Św. Hildegardy dostępna na ogrodyhildegardy.pl/swiadectwa-wedlug-dolegliwosci-s157.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Dieta

01 lip 2022, 00:37

Według mnie w odchudzaniu chodzi o coś więcej niż przejście na dietę pudełkową... takie rozwiązanie nie nauczy dobrych nawyków. A w niektórych przypadkach, gdzie BMI jest naprawde wysokie, potrzebna jest ingerencja np. poprzez balon żołądkowy który zakładają w szpitalu medicover specjaliści od bariatrii

Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Dieta

04 lip 2022, 22:19

Mnie pomogła silna wola i strach przed cukrzycą (przestałam słodzić i jeść słodyczy oraz napojów słodzonych). Kupując żywność wybieram te z małą ilością węglowodanów i cukrów. Oczywiście mniej też jem oraz trochę się ruszam (spacer, rower), ale bez przesady, jak ma ochotę.
Jednak są różne inne problemy, które źle wpływają na wagę i ta moja metoda może nie dać rady.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Dieta

24 sie 2022, 17:15

Dietę najlepiej niech opracuje dietetyk kliniczny. Wtedy mamy pewność, że jest dla nas idealnie dobrana. Z zamawianych, gotowych diet polecam warszawski ASS https://www.assopieka.pl/ Smacznie i w rozsądnej cenie.

Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Dieta

30 sie 2022, 12:13

Odnalazłam smak surowej cukinii. Zamiast innych przegryzek jem różne cukinie, nawet te z dużymi pestkami. Jem mniej chleba i unikam słodkości. Waga bez wysiłku spadła mi o 8 kg. Cukinia ma tez niski indeks glikemiczny.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość