Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Buty ze skóry

28 gru 2021, 14:08

Kobietki, gdzie kupujecie sobie buty, zalezy mi na sklepach online:) Fajnie jakby były z naturalnej skórki no i oczywiście liczy się dla mnie też jakość wykonania i wygoda. A może słyszałyście o Saway? Zainteresowało mnie u nich kilka modeli i chętnie poznam Wasze opinie- może akurat znajdzie się ktoś, kto robił u nich już zakupy;) dzięki i pozdrawiam!:)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Buty ze skóry

04 sty 2022, 13:03

Ja z Saway mam kilka par butów i wszystkie lubię:) Na pewno wykonanie jest solidne i staranne, buty posłużą kilka sezonów:) No i faktycznie są z naturalnej skórki więc noszą się mega wygodnie:)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Buty ze skóry

15 sty 2022, 23:10

[quote="EwelaB"]Ja z Saway mam kilka par butów i wszystkie lubię:) Na pewno wykonanie jest solidne i staranne, buty posłużą kilka sezonów:) No i faktycznie są z naturalnej skórki więc noszą się mega wygodnie:)[/quote]

Ja właśnie niedawno trafiłam na stronkę Saway i przyznam, że buty faktycznie robią wrażenie- no śliczne są:) Juz sobie nawet wypatrzyłam parę dla siebie a skoro sklep cieszy się dobrymi opiniami to sie skusze i zamówię:)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Buty ze skóry

08 lut 2022, 15:14

Ja ogólnie od jakiegoś czasu staram się wybierać już tylko takie buty ze skórką w srodku- zdecydowanie lepiej i wygodniej się noszą i jakość wykonania też jest dużo lepsza. A Saway znam, mam od nich 2 czy 3 pary i z butów jestem zadowolona. Nawet niedawno workery sobie od nich zamawiałam i buty są na prawdę super:)

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Buty ze skóry

07 paź 2022, 15:37

aktualnie czekam na nową parę skórzanych butków, które zamówiłam w sklepie luxusowi.pl. doszłam do wniosku, że lepiej mieć drugą parę na wszelki wypadek, gdyby pierwsza przemokła :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość