lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: najlepszy puder/ podkład ??

22 lut 2018, 22:58

Mam podkład z Eveline, Liquid Control. Dobrze mi się nim maluje, bo ma opakowanie z wygodną pipetą. A sam podkład- starannie kryje,nie zapycha, daje naturalny glow na skórze:) tez miałam problem z suchą skorą, ale nie zauważyłam, żeby ten podkład podkreślał suche skorki, wiec to kolejny plus ;) tak czy inaczej przed jego nałożeniem zawsze wcieram w twarz porządną warstwę kremu nawilżającego :)

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: najlepszy puder/ podkład ??

15 lis 2018, 14:25

Ostatnio zrobilam sobie przerwe od pokladu w formie fluidu i uzywam tylko pudru. Jesli chodzi o polecane tutaj eveline to maja bardzo dobre pudry z serii matt my day. Kupilam sobie taki bananowy (pachnie bananem :D) i ladnie matowi cere, nie zapycha, jest leciutki, wiec nadaje sie tez do wrazliwej skory ze sklonnosciami do zaskornikow itd.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: najlepszy puder/ podkład ??

05 lip 2019, 16:13

dominika a u mnie sam puder totalnie się nie sprawdza ;/ jeśli chodzi o podkład to długo szukałam tego idealnego ale w końcu przetestowałam ten mineralny z Christiana Laurenta i przepadłam :) Daje super matowe wykończenie, nie zapycha i nie tworzy efektu maski. Można go dostać w każdym rossamanie :)

gabis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:37

Re: najlepszy puder/ podkład ??

08 lip 2019, 15:24

Missha sebum cut, puder matujacy w kamieniu

Awatar użytkownika
DioDio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:26

Re: najlepszy puder/ podkład ??

26 wrz 2019, 15:27

W sumie GR ma matowe wykończenie ale nie wysusza. Chodzi mi o total cover

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: najlepszy puder/ podkład ??

23 sty 2022, 17:04

Obecnie używam Better than perfect od Eveline i polecam. Leciutka przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nie obciąża skóry, dobrze współgra z pudrami Variete tej samej marki.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość