Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

21 lis 2018, 14:41

Może trochę przewrotnie podejdę do tematu... Chodzi mi o przedłużanie włosów, ale właśnie samodzielne. Wcierki, maseczki i tabletki nie pomogły bo taka uroda, co zrobić :) Trochę miałam wątpliwości, bałam się, że włosy się będą błyszczały jak u lalki barbie haha :D No ale uznałam, że raz się żyje. Kupiłam pasemka remy (czyli takie bardzo mocne włosy indyjskie z hairtalk.pl i metodą prób i błędów zaczęłam działać. Przyznam, że na początku niezbyt mi to wychodziło, ale nabrałam wprawy i teraz już zagęszczam i przedłużam w domu metodą kanapkową na kanapie :) http://hairtalk.pl

Merg
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2018, 23:11

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

26 lis 2018, 11:05

Jeżeli chodzi o piękne i grube włosy to kwestia zarówno tego jakich kosmetyków do ich pielęgnacji używamy, jakiego szamponu oraz odzywki oraz od naszej diety, nie możemy o tym zapominać.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

24 cze 2021, 07:10

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/siemie-lniane-na-piekne-wlosy-efekty-cie-zaskocza.html
Znaczenie ma również dieta, zastosowanie odpowiednich produktów i już tym możecie odnieść korzyść.
Nie twierdzę, że znakomite efekty przychodzą od razu - tak nie jest. One pojawiają się z czasem.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

22 lip 2021, 13:39

zwracacie uwagę na to czym układacie włosy?? Od niedawna mam nowa suszarkę od Babyliss z linii hydro fusion, świetna jest, widzę dużą różnicę w porownaniu z poprzedni sprzętem, na pewno włosy sie mniej pusza, są gładsze

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

27 lip 2021, 22:20

Warto wypróbować sobie szampon Klorane z lnem , który jest przeznaczony do cienkich włosów. Ja już go od dłuższego czasu używam i nie zamieniłabym na inny. W końcu te moje liche włosy stały się bardziej sprężyste i zyskały na objętości. Jego plusem jest też to, że jest wegański na bazie naturalnych składników

Kamilla36
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 07:32

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

22 lis 2021, 14:34

Aby dodać włosom objętości okazuje się, że wystarczy stosować odpowiednie kosmetyki. U mnie bardzo fajne efekty przyniósł szampon klorane z wyciągiem z włókien lnu.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

22 lis 2021, 21:19

Dla mnie strzałem w dziesiątkę są japońskie kosmetyki do włosów - polecam szczególnie markę Kaminomoto - to szampony japońskie i wcierki, które są idealne na wypadanie włosów. Szczególnie polecam Wam Kaminomoto tonik i wcierki Kaminomoto - https://kaminomoto.pl/:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Domowe sposoby na piękne,grube włosy

15 lut 2022, 08:12

Proszę - https://www.pro-sprzet.pl/blog/skrzyp-p ... -mocy.html Diametralna różnica i rozwiązanie problemów pod każdym względem. Powinny zniknąć wszelkie kłopoty, a wszystko pójść w dorbym kierunku i tego się trzymajcie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość