Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ulubione letnie ubrania

17 gru 2020, 09:07

Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-133797-CINDY-zwiewna-szyfonowa-sukienka-z-dekoltem-TURKUSOWY-WZOR.html
Brakuje wam w niej czegokolwiek? No właśnie. Idealna sukienka na co dzień. Fajny klimat, kolor, estetyka, zwiewność... Tutaj niczego nie brakuje, ale oczywiście taka sukienka wymaga odpowiedniej figury.

marta82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:59

Re: Ulubione letnie ubrania

23 lut 2021, 16:00

Latem to głównie spodenki, t-shirt i tenisówki . Ja do swoich zapałałam platoniczną miłością. Kupiłam je w promocji na stronie crossjeans.pl. Są ognisto czerwone, wiązane, do kostki i mega wygodne. Dużo ze mną przeszły-lasy , góry w dni deszczowe i słoneczne. I żyją. No mają kilka zadrapań. Ale na tyle razy ile były prane to prezentują się doskonale.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Ulubione letnie ubrania

20 kwie 2021, 08:04

Rewelacyjna i jak dla mnie jedna z takich, które wszystkim powinny zrobić różnicę. Zerknijcie - merg.pl/product-pol-140711-MARION-zwiewna-szyfonowa-sukienka-z-dekoltem-KOLOROWE-KWIATY-na-jasnym-tle.html Moim zdaniem niczego jej nie brakuje. Jest estetyczna i ma w sobie to coś. Wiadomo - każdy taki zakup powinien być przemyślany, ale to jest raczej sukienka, z której każda kobieta powinna być zadowolona.

lubudubu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 12:58

Re: Ulubione letnie ubrania

27 maja 2021, 13:02

Świetną ofertę letnich ubrań posiada Langom Butik. Można znaleźć ich na Facebooku, wystarczy wpisać nazwę sklepu. Gorąco polecam!

marta82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:59

Re: Ulubione letnie ubrania

24 lut 2022, 15:32

Spodenki jeansowe i koszulka. A że te rzeczy kupiłam w sklepie Cross Jeans gdzie mają również buty, to też kupiłam tenisówki, w których wciąż chodzę.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Ulubione letnie ubrania

15 mar 2022, 13:07

Sukienki i spódniczki ale i też spodenki:) Wszystko zależy od okazji! A co do butów to przede wszystkim stawiam na wygodę. Teraz na wiosnę zamawiałam sobie fajne sneakersy z Saway. Lekkie i dobrze wyprofilowane, noga się w nich nie męczy. Buty wyglądają zgrabnie na nodze:)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Ulubione letnie ubrania

10 maja 2022, 13:25

Sukienki, krótkie spodenki i zwiewne bluzki i topy. Nie lubię nosić latem obcisłych ubrań, no i wybieram tylko takie z naturalnych materiałów, czyli bawełna, lek i wiskoza. Polecam zajrzeć do butiku Stylowej Moniki http://stylowamonika.pl/

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Ulubione letnie ubrania

09 wrz 2022, 13:39

to jest moja ulubiona sukienka - https://luxusowi.pl/produkt/annas-dress ... sukienka-7 na lato. kupilam ja w tym sezonie i bylam bardzo zadowolona. przy okazji skorzsytalam z ich letniej wyprzedazy i za kiecke zaplacilam 50% mniej.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość