Welna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:27

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

04 mar 2020, 10:18

To prawda, dlatego warto udać się do sprawdzonego dietetyka. Ja korzystałam z usług dietetyka Studio 66 i jestem bardzo zadowolona. Smaczne posiłki, proste w przygotowaniu. Nigdy nie chodziłam głodna, zyskałam więcej energii, poprawiła się moja cera, skóra przybrała zdrowego, młodzieńczego blasku. Wzmocniły się włosy i paznokcie. No i oczywiście schudłam upragnione 8 kg w zdrowym tempie i bez zbędnych wyrzeczeń. Polecam :)

MartaBrych1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2020, 17:59

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

06 mar 2020, 11:15

@welna schudłaś 8 kg w jakim czasie??. :ico_oczko:
Teraz jest tyle fajnych przepisów w necie :-D można smacznie i zdrowo gotować posiłki :ico_haha_01:

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

23 mar 2020, 16:48

U mnie fajnie sprawdza się opcja z cateringiem. Sama nie bardzo lubię gotować więc to bardzo wygodne. A dzięki Wygodnejdiecie jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo ważne jeśli się chce zrzucić parę kilo.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

24 cze 2020, 16:45

[quote="Majkaaa"]U mnie fajnie sprawdza się opcja z cateringiem. Sama nie bardzo lubię gotować więc to bardzo wygodne. A dzięki Wygodnejdiecie jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo ważne jeśli się chce zrzucić parę kilo.[/quote]

Też od nich zamawiam, juz kilka miesięcy i jestem zadowolona. Ich kuchnia zdecydowanie trafiła w moje gusta a posiłki są smaczne, syte i apetycznie podane. Bardzo przyjemnie otwiera się takie pudełko.

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

24 cze 2020, 18:33

u mnie tez sprawdzila sie wygodnadieta. maja duzy wybor jesli chodzi o wybor diety jak i kalorycznosc, kazdy znajdzie cos dla siebie :) jesli nie bedziesz podjadac na pewno zobaczysz efekty :)

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

12 wrz 2020, 18:21

ja jestem leniuszkiem i zamawiam pudelka od wygodnadieta - super rozwiazanie codziennie swieze i zdrowe posilki :) lubie ich jedzonko, jesli chodzi o suplementy to biore tylko tran i wit d3

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

04 sty 2021, 18:35

Faktycznie, catering to fajna opcja- zwłaszcza jesli ktoś nie lubi gotować;) Sama też zamawiam Wygodnądietę, posiłki mają smaczne, świeże i różnorodne dzięki czemu znacznie łatwiej wytrwać na takiej diecie;)

ZmudaMaruda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2022, 20:44

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

14 kwie 2022, 20:51

Ja mega polecam Endermologie tylko ważne żeby wybrać oryginalna Alliance LPG. Efekty po serii petarda! Ja robiłam w Atmosphera w Legionowie bo mają super cenę na pakiety i wygodny parking więc warto nawet z północnych części Waw wyskoczyć

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

23 maja 2022, 13:50

Polecam spróbować z ciekawości produktów z best-market.pl, tak dla urozmaicenia.
To artykuły ukraińskie, część faktycznie dobra w przypadku diety, ale to już nie polecam konkretnych.
Po prostu sprawdźcie kilka. Pod względem smakowym widać sporą różnicę.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

01 lip 2022, 00:41

Wszystko zalezy od konkretnego przypadku. Ale generalnie wszystkie te elementy powinny iść ze sobą w parze i się wzajemnie uzupełniać. Tylko w ten sposób można się spodziewać efektów. Dieta musi być wspierana zdrowym trybem życia, a przede wszystkim musi być zbilansowana i spójna z ogólna kondycją organizmu. W szpitalu medicover opracowuja indywidualne programy leczenia nadwagi w oparciu o najnowsze metody

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość